Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszú távú kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú távú kapcsolat mellett bele lehet szeretni valaki másba?

Figyelt kérdés
Állítólag a szerelem elmúlik, marad a szeretet. Akkor gyakorlatilag lehetséges, hogy szerelmes legyen az ember valaki másba, ha kapcsolatban van, és szereti a társát?
2014. júl. 31. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze
2014. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ilyenkor a kapcsolatnak nincs jövője? Mármint a réginek? Vagy lehetséges, hogy újra jók legyenek a dolgok és elfelejtsük az újat?
2014. júl. 31. 10:22
 3/12 anonim válasza:
Lehetséges,persze. Én is ugyanebben a cipőben voltam. Másfél éves kapcsolatomnak lett vége.Habár nem is volt jól működő. Beleszerettem másba,akivel minden tökéletes... Kicsit szégyellem is magam,de korrekt voltam,mert azért a tudtára adtam és meg is értette. Nem sokra rá össze is jöttem a másik sráccal és jól is érzem magam,mert jó választás volt.
2014. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is ebben a cipőben vagyok, annyi különbséggel, hogy nekem jól működik a kapcsolatom, az újjal nem akartam semmit, most már nem is igazán lehet, de iszonyatosan h a hiányzik. A régivel vagyok, szeretem (persze őt másképp), de ez így egyrészt korrekt vele szemben? vagy nekem ez így jó? Úgymond helyes döntés, hogy vele vagyok, de közben "szenvedek magamban" a másik miatt?
2014. júl. 31. 10:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod hogy szerelmes vagy az ujba? Mi az amivel felkeltette az erdeklodesed?
2014. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán volt még ilyen. Amikor ott van remegek, amikor más lánnyal beszél, rendesen féltékeny vagyok,ha nincs ott hiányzik. Én sem értem az érzést igaziból, mert közben meg tudom, hogy hosszú távon nem kell nekem. Lehet csak testileg vágyom rá, nem tudom. Most már elvileg soha többé nem látom, de nagyon hiányzik.
2014. júl. 31. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szenvedsz a masik miatt akkor legyel inkabb vele. Az Neked is jobb lenne. Az az igazsagos dontes. Az erzeseid miatt senki sem haragudhat Rad. Ha hianyzik az uj .ra gondolsz allandoan? Te jol erezned Magad egy novel akiin eszreveszed h azt se tudja mit csinal .mert masra gondol allandoan. Az uj benne lenne egy olyan tipusu kapcsolatban smire Te vagysz?
2014. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem latod tobbet? Mi tortent?
2014. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne az eszed valasszon kapcsolat ugyben. Az osztoneid ezt jobban tudjak hogy mi jo Neked. Mi kell Neked ahhoz hogy hosszutavu kapcsolatod legyen valakivel?
2014. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
á ez sokkal bonyolultabb annál. Házasodni készül...igaziból nem lenne erőm véget vetni a kapcsolatomnak, őt is szeretem.
2014. júl. 31. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!