Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit már eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit már eléggé régóta ismerek (13év) és az elmúlt pár hónapban amikor találkozunk van olyan hogy percekig nem beszélünk csak egymás mellett ülünk. Mi ez?

Figyelt kérdés
Néha rá rakja a lábát az én lábamra hátulról megölel beleül az ölembe stb. És a múlt héten amikor átjött éppen főztem és elkezdett segíteni amikor kész lett talán megszaladtak a hormonjaink vagy nem tudom de töbször majdnem hogy csókolóztunk. Erről annyit még hogy majdnem testvérként nőttünk fel és többnyire annak tekintjük egymást de ez eléggé fura volt ahhoz hogy ezt most megkérdőjelezzem szerintetek mi-ez? Mert mind a ketten eléggé félünk egy ilyen kapcsolattól.

2014. aug. 23. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szex szagot detektál az orrom!
2014. aug. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

ha jó csaj akkor dugd meg.

együtt nőttetek fel,ismeritek egymást,fél szavakból értitek egymást,a legjobb.

ennyire meg ne legyél már metrószexuális,hogy beismerd a félelmed bakker,főleg,hogy jelen esetben egy pi-na a félelem tárgya,legyél már férfi.

és milyen kapcsolat?

először meg kell rendesen adni neki a jót,hogy tudja ki az úr itt,aztán ha ez stimmel mindkét oldalról,után lehet kapcsolatozni.

2014. aug. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nőci szeretne kapcsolatot veled. Basszus öleld meg már:D
2014. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
könnyű ám elcseszni egy barátságot :) nagyon :)
2014. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!