Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt valaki olyan aki...

Van itt valaki olyan aki prostival vesztette el?

Figyelt kérdés
Az en kerdesem az hogy : meg banta-e ??? Milyen egy prostival elveszteni ??? Mennyire figyelt oda hogy te szuz vagy ??? Hany evesnel voltal ?? Miket kertel tole ?? Ezeket azert kerdem, mert en is elszeretnem veszteni igy de meg nem tudom hogy megeri igy .... ?
2014. nov. 21. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi különös ugyanolyan mint más csajjal csak itt fizetsz és nem kell kínlódni mire a járásig eljutsz
2014. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem prostival vesztettem el, de voltam már ilyen nőnél


A helyzet az, hogy bizonyos szempontból jobb, bizonyos szempontból rosszabb mint egy hétköznapi nő


A jó az, hogy semmiben nem kell neki megfelelned, te választhatod ki külsőre, nagyon fiatalt is választhatsz igény szerint, és mindent megad amire "vágysz" csettintésre

Hátránya viszont hogy kissé gépiesen csinálja, mivel ez neki a pénzről szól

2014. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csákány.


A kérdéseiddel megegyező sorrendben:

Igen; Illúzióromboló; Vette az adást; 17; komplett 1 óra, szájjal, aktus, nfvsz; Vagy ne szerezz magadnak örömet előtte 2 hétig, vagy keress egy érdekes, érdemes lányt, mint barátnő, vagy v.mi könnyű vérű kiscsajt némi bormámor közepette :)

2014. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Nem

2. Jó, egyébként nyilván nincs viszonyítási alapom

3. Nagyon

4. 29

5. Nem kértem extrát, sima dugás volt

2014. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!