Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális?

Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem volt még komolyabb barátom,de nagyon vágyok már a szexre,egy bulin megujjazott egy ismerősöm,de nem akartam folytatni így megkértem,hogy hagyja abba.Nem akartam így elveszíteni,de van valaki más,akivel flörtölgetek,nagyon rendes,és aranyos.Az a gond,hogy senki nem gondolná rólam,hogy ilyen vagyok,pláne ő nem,így ha összejönnénk is nem vethetném rá magam,mert kell játszani a jó kislányt,annak ellenére,hogy mennyire kívánom.Mindig arra gondolok maszti közben,hogy milyen jó lenne,ha nem zuhanyrózsával kellene csináljm,hanem vele szeretkezhetnék.(Szűz vagyok,ha nem lenne egyértelmű.)Normális vagyok?Mi a véleményetek?16l

2014. nov. 23. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális vagy.
2014. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Használd az én zuhanyrózsám
2014. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan beszéled ezt meg vele, és nem hitegeted érzelmekkel, akkor meg fogja érteni, valószínűleg még örülni is fog az alkalomnak. Értelmes fiú/férfi csak akkor ítél el titeket, ha hazudoztok vagy becsaptok minket. Nem mintha sok köze lenne másoknak a magánéletedhez, de ha emiatt aggódnál, akkor sem leszel a város krvája, ha állandó partnert találsz és nem egyikről a másikra vándorolsz.


A válasz tehát, normális vagy, dolgoznak a hormonok. 26/F (túl idős hozzád)

2014. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Maga NÓÓÓÓÓRMÁLIS? Ilyen kérdéset feltenni! Hát nem egyenértelemű hogy nem baj az ha szereti a szekekszet...
2014. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgetés közben próbálj kibújni a jókislány szerepből.
2014. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem áll szándékomban állandóan cserélgetni a partnereket,inkább vágyom már egy komolyabb kapcsolatra.
2014. nov. 23. 14:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,kedvesek vagytok! :)
2014. nov. 23. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális vagy, de jöjjetek már össze ;)
2014. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne játszd meg a jó kislányt. A házasságok, a kapcsolatok mindig két színtéren játszódnak. Van ugye a nappali, amit mindenki lát, és van a másik, amiről csak te és a partnered tudtok. Így van ez évezredek óta, nincs ezen mit szégyellni. Meglepődnél, ha a jól nevelt, visszafogott szüleidet látnád, amikor maguk vannak.
2014. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!