Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szex után normális ha...

Az első szex után normális ha több nap után is fáj?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és 3 napja voltam először fiúval. Eléggé fájt. Az előző napokban meg is volt a menszeszem de már aznapra nem volt semmi, így benne voltam a dolgokban. Utána és azóta is kisebb pecsételő vérzésem van,volt. Ez a menszesz miatt lehet? Illetve kicsi fájdalmat érzek még ott...ez normális? :/ köszönöm előre is a válaszaitokat!

2014. nov. 24. 21:27
 1/4 MiniBoo válasza:
igen normális h vérzel és az aktus alatt is mivel az első volt. célszerű az első után elmenni a nőgyógyászhoz 1 vizitre..
2014. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

1 hétig most ne legyen akció, és nem ártana elnézni az orvoshoz (csak, hogy minden rendben van-e).

Ha igen, szerezz egy kis síkosítót is.

2014. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen ez normàlis. Nekem egy hètig tartott a pecsètelő vèrzès.
2014. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nyugi van, el fog múlni orvos nélkül is. aztán minél többször szexelsz, annál problémamentesebb lesz. nem marad így örökre.
2014. nov. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!