Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális eset az első "szexnél"?

Normális eset az első "szexnél"?

Figyelt kérdés

Ma próbáltunk meg másodszor a barátnőmmel lefeküdni, mind ketten szüzek vagyunk!

Először mikor megpróbáltuk az idegtől nem állt fel...oké ugy gondoltam az elsö alkalom, még nem nagydolog.

Ma pedig már ott voltam hogy majdnem átszakadt neki akkor meg tul hamar elmentem...

Ez normális ha még szüzek vagyunk, és bénázunk, vagy velem van a gond?

De mikor meg ugy petingelünk, hogy csak bugyi+gatya és ugy csinálunk, mintha szexelnénk akkor meg birom normálisan és nem megyek el!

Köszönöm a normális és megértő válaszokat!

16/F


2014. júl. 28. 01:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
gáz
2014. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értelmesebb válaszokat vártam -.-"
2014. júl. 28. 01:54
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Anál:)

Feri/57(meleg)

2014. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb sráccal előfordul. Vegyetek vastagabb óvszert, és megoldódik a probléma.
2014. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Marko polo ***** válasza:
46%

Feri/57(meleg)

Már asszem a 3. kérdésre rakod ki magadat vagy viccelődsz vagy csak berúgtál de légyszi en itt ... A melegeknek fenntartott hely a szexualittás ...

2014. júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Elotte verd ki...amugy ja nagyon gaz.Nekem siman ment az elso csak pozok meg a ritmus nem ment :)
2014. júl. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
normális persze! :) legtöbb fiú elsőre nagyon hamar elmegy.. majd legközelebb jobb lesz! ;)
2014. júl. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Gyakorolj meg:) nagyon az elejen vagy...

De ha elotte oralba elmesz, varsz 15 percet, utana megint van erekciod es akkor a kozosuleskor kesobb mesz el:)

2014. júl. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam már arra! De szerintem ott a gond, hogy túl sokáig húzom a dolgot és már nagyon kész van, és elég neki egy kis nyomás is....
2014. júl. 28. 01:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
en 18 evesen szexeltem elöször de akkor nekem se allt fel söt meg legközelebb se mondjuk csaj is csak feküdt meg nezett ki a fejeböl nem könyitette meg a dolgom az meg h elelvezel nem gaz csinaljad azt majd raerzel ,hogy huzd ki tovabb h ö is eltudjon menni fel a fejjel tesa gyakorolas teszi a mestert !
2014. júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!