Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves vagyok, lány, és a...

14 éves vagyok, lány, és a kortársaimat nézve már jó páran elvesztették és azt mondták, hogy jó. Én is el szeretném veszteni a szüzességem és már az is meg van hogy kivel, és nem tudom hogy ilyenkor hogyan szokott ez lenni?

Figyelt kérdés
Odamegyek a fiúhoz levetkőzünk lefekszek és várom hogy belém rakja vagy ez hogy szokott történni kérlek meséljetek erről meg arról is, hogy ti mikor veszítettétek el és az milyen volt. Normális válaszokat szeretnék mert még nem vagyok ebben biztos, hogy ez helyes és lehet elgondolkodnék még rajta.

2014. nov. 26. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

ne cigánykodjá'

nem gáz ha még szűzvagy

2014. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Írj privátban, ott írok...
2014. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Még fiatal vagy! Szerintem várj vele :)
2014. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha neked megéri( kapcsolatban vagy szereted( nem érzelem mentes rossz kufirc mint egy rhibanc)), akkor hajrá.

Én 13 voltam egy 12 éves csajjal.

Nem bántam meg. 4.5 éves kapcsolat lett belőle.

2014. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

#4

Ha olyanok a körülmények( pl.: amit leírtam elöbb), s van annyi agyad, felkészültséged hozzá, akkor mindent bele... illetve beléd.

2014. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez abszolút nem menő. Ha rám hallgatsz később még ez sokat érhet, hogy nem dobtad el magadtól csak úgy. És nem anyagilag fog sokat érni. Szóval várnod kéne még vele, de a te döntésed, ez csak egy tanács volt.

18F

2014. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem akarlak megbántani de a kérdésedből és a hozzáállásodból egyértelműen látszik hogy te még nagyon éretlen és gyerek vagy a szexhez.

Hanyagold még egy ideig (pár évig), nőjj fel agyban mert lehet hogy testileg érett vagy de agyilag nagyon nem.

Márpedig a szex nem játék, nem gyerekeknek való.

2014. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Felejtsd el ezt az egészet! Ne legyél birka, mint a többiek!!!

Mivel még halvány lila gőzöd sincs a szexualitásról, ezért jobb, ha eszedbe se jut elveszítened.

Szerelemből veszítsd majd el, mikor eljött az ideje, a megfelelő sráccal.

Tudod, egyáltalán nincs abban semmi rossz, hogy még az vagy. GYEREK VAGY MÉG!


Ha a többiek kútba ugranak, te is követed majd őket???


23 voltam, mikor elveszítettem, most 24 vagyok. Szerelemből tettem és nagyon élveztem.

Mellékesen 14 évesen én még meséket néztem (igaz, mai napig is, meg játszottam a játszótéren) és még eszembe se jutottak ilyesmik.

2014. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nem azért akarj lefeküdni valakivel, mert ,, mások azt mondták, hogy jó" ,, mert ez menõ" nem azt nèzd, hogy mások mit csinálnak.. ne ,, menõségbõl" csináld.., hanem azért, mertcte keszen állsz rá.. és azért, mert valakit annyira szeretsz/bízol benne. Ne kapkodd el csak azért, mert már sokan csinálták a korosztályodból.. ez épp elég szomorú.. nagyon meg fogod bánni, ha elsieted... és egy életre megmarad..
2014. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Osztom utolsó véleményét.
2014. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!