Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmnek pszichés problémái...

Domcsid kérdése:

Barátnőmnek pszichés problémái vannak, ha testiségről van szó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem! 18 éves fiú vagyok , a barátnőm 16 éves. Én már nem vagyok szűz , viszont ő még az. Fél éve vagyunk együtt. Nem tudom már mit tegyek , van egy elég nagy problémánk. Hallani sem akar a szexről. Ha orális szexre kerül a sor, akkor nincs baja vele, ha ő adja énnekem. Ha fordítva történik akkor utána lelki problémái lesznek. Állítólag rosszul érzi utána magát, erkölcstelennek, "utcalánynak"... pontosan ő maga sem tudja megmondani, mit érez csak azt , hogy rosszul van utána. Mit tudtok ajánlani? Én szívesen várnék rá, de érzem, hogy nem használ a kapcsolatunknak, ha a szexualitást mellőzzük. Nekem nemcsak fizikailag, hanem lelkileg is szükségem van rá. Nagyon szeretem őt. Ha a szexről van szó, akkor nem talál benne semmi kifogásolhatót, csak annyit, hogy ő még szűz, és fiatalnak is érzi magát. Szerinte a kapcsolatunk is túl fiatal hozzá , de legfőképpen a szexualitás utáni rosszullét a baj. Segítsetek légyszíves! Értelmes hozzászólásokat várok :)

2014. nov. 30. 21:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha nem szeretné, ne erőltesd. Egyébként üljetek le, beszéljétek meg. Illsetve pszihomókus segít
2014. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már sokszor megbeszéltük ! Őt is zavarja, hogy utána rosszul érzi magát. Tanácstalanok vagyunk.
2014. nov. 30. 21:42
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy meg nem bizik benned vagy csak fel az uj dolgoktol es ráfeszul....ha öt is zavarja ez biztos szeretné ő is
2014. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Akkor szerintem megpróbálhatjátok azt, hogy tényleg élvezetesen nyalod, lassan kimérten, jól. Utána sztem nem lesz problémája. De orvos tud segíteni
2014. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Történt már orális szex , 3x is . Szerintem orgazmusa is volt... Tetszett neki , de utána másnapra mindig megbánta, rosszul érezte magát.
2014. nov. 30. 21:47
 6/14 anonim válasza:
Próbáld hangsúlyozni hogy imádod, kivánod, nagyon jó volt ilyesmi
2014. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezzel sincsen gond ... Sőt most már az a baja , hogy túl sokszor ez a téma. Igyekszem nem túl sokszor , de hetente kb 3-4 szer elmondom neki , mennyire "kívánom" és mennyire "akarom őt érezni"... tényleg rengeteget próbáltam már vele beszélni ez ügyben. Ahogy észrevettem lehet , hogy a lipidója alacsonyabb , de ez-ügyben nem merek határozott kijelentést tenni , az előző barátnőm nimfomán volt , már engem zavart a viselkedése ... Nedvességgel nincsen gond, hosszasan szoktam simogatni, csókolgatni, és közben tényleg próbálom ellazítani, és addig nem lépek tovább, amíg bele nem egyezik... Próbáltam rávenni az önkielégítésre , hogy szokja a dolgot. Ő viszont még az önkielégítésre sem hajlik. Undorítónak találja , és nem is szívesen akarja magán kipróbálni... :S
2014. nov. 30. 21:55
 8/14 anonim válasza:
neveles is lehet a problema. Nekem nem reg ert veget a kapcsolatom , nalunk is ez volt a problema. Mindig rosszul erezte magat utanna. Probald neki el magyarazni h ne erezze magat ribinek ez miatt , tok termeszetes dolog, osztonos. De ne hagyd ki hogy nagyon szereted. Nekem ez valt be , de viszont pettingnel tovabb nem juttotunk , probalkoztam de o meg nem alt keszen ra. Szoval mi meg akadtunk...
2014. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, mi nálunk is ez a helyzet azt gyanítom ... :(
2014. nov. 30. 23:19
 10/14 BulmaSwan válasza:
Lehet, hogy még nem elég érett erre a dologra és nem szeretné még elveszteni sem. Mióta vagytok együtt? Szerintem adj neki időt, ha kibírod. Nem mindenki korán érő típus.
2014. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!