Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmnek pszichés problémái...

Domcsid kérdése:

Barátnőmnek pszichés problémái vannak, ha testiségről van szó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem! 18 éves fiú vagyok , a barátnőm 16 éves. Én már nem vagyok szűz , viszont ő még az. Fél éve vagyunk együtt. Nem tudom már mit tegyek , van egy elég nagy problémánk. Hallani sem akar a szexről. Ha orális szexre kerül a sor, akkor nincs baja vele, ha ő adja énnekem. Ha fordítva történik akkor utána lelki problémái lesznek. Állítólag rosszul érzi utána magát, erkölcstelennek, "utcalánynak"... pontosan ő maga sem tudja megmondani, mit érez csak azt , hogy rosszul van utána. Mit tudtok ajánlani? Én szívesen várnék rá, de érzem, hogy nem használ a kapcsolatunknak, ha a szexualitást mellőzzük. Nekem nemcsak fizikailag, hanem lelkileg is szükségem van rá. Nagyon szeretem őt. Ha a szexről van szó, akkor nem talál benne semmi kifogásolhatót, csak annyit, hogy ő még szűz, és fiatalnak is érzi magát. Szerinte a kapcsolatunk is túl fiatal hozzá , de legfőképpen a szexualitás utáni rosszullét a baj. Segítsetek légyszíves! Értelmes hozzászólásokat várok :)

2014. nov. 30. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Elore bocsanat a vesszok hianyaert, de a tabletem elektronikus billentyuje nem akar normalisan mukodni.


A problema valoszinuleg az, hogy lelkileg nem erzi eleg erettnek hozza magat. A masik baj az egyutt toltott ido lehet. Tudom gyakran mondjak, hogy ha igazan szeretitek egymast, akkor barmikor lefekudhettek stb. De nehany lany (koztuk en is) inkabb kivar minimum kilenc honapot, hogy addig "megmaradsz-e" es nem pattansz-e meg rogton az egyuttlet utan. Mivel szuz, ez nala foleg igy van, mert arrol "almodozik", hogy ti egyutt maradtok vegig, es ugye csak ugy tudja meg, hogy mennyire vagy kitarto, ha huzza az idot. A "rosszullezekert" az onbizalomhiany okolhato. Attol fel, undoeitonak tartod a kieleguleset, igy inkabb o akar kiszolgalni teged; fel, hogy nem tartod eleg szepnek es eltaszitod magadtol -> szakitas lesz a vege. Viszont ugy gondolja, hogyha o elegit ki teged, akkor te elegedett leszel es no problem.

Allj ele, es mondd meg neki, hogy szepnek tartod es azzal okozna neked boldogsagot, ha ilyen teren teljesen atadna magat neked, mert benned megbizhat, hisz te szereted ot. Az "alkalommal pedig varj amig fel nem keszul lelkileg.


Lehet, hogy neki nem ez a baja, de en mint 16 eves szuz lany, ilyen felelmekkel kuszkodok.

2014. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem vallásos, és a pap telebeszélte a fejét minden baromsággal. Ha ez van, akkor a szülei is azok, vagyis elég reménytelen az ügy,
2014. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. dec. 14. 19:38
 14/14 anonim ***** válasza:

En vagyok az egyetlen akinek tisztan lejon az egeszbol,hogy a baratnod meg NEM all keszen a szexualis eletre??

De konyorgom fogd mar fel,hogy neki ez meg korai es ne feszegetsd a temat annyit mert ezzel csak megjobban kinos helyzetbe hozod!

Ha o meg nemakarja akkor haggyad mar szerencsetlent! Ha nemtetszik lepj tovabb de NE EROLTETSD!

2015. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!