Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 vagyok és rettegek elveszte...

17 vagyok és rettegek elveszteni a szüzességem. Mit tegyek? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
17l

2014. dec. 2. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mitől rettegsz?
2014. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noydra ***** válasza:
94%
Akkor várj még. Ennyi a nagy megoldás.
2014. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Akkor még ne tedd meg :) Van még időd az élet hosszú :)
2014. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
írj és elveszem
2014. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én 20 voltam mikor elvesztettem, nem lettem tőle kevesebb.
2014. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Cieran válasza:
59%
Ha tudsz olvasni, akkor nincs baj. Erre vannak a könyvek, és az internet. Ismerkedj meg a dolgokkal, és meg fogod látni, hogyha felkészülten állsz a dologhoz, nincs mitől félned!
2014. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mi a célod vele? Csak túl akarsz esni rajta vagy pedig azt akarod, hogy mindez egy olyan fiúval történjen meg, akivel párkapcsolatot is létesíthettek? Utóbbinál, ha megvan a bizalom nem nagyon értem a dolgot, de van még időd és senki nem siettetheti ezt a dolgot.
2014. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 OMG! válasza:
Ezek szerint nem állsz rá készen. Várj vele, egyáltalán nem gáz, ha ennyi idősen szűz vagy. Sőt... Inkább légy rá büszke. ;) Mindenképp csak olyannal menj bele, akire vágysz. És ne csak a szexet kívánd, hanem a párodat. :) Ha legyőzted a gátlásaidat, akkor ne félj, nem halt bele még senki. :) Csak egyszer kell túlesni rajta. :)
2014. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szia ne légy elkeseredve és ne félj. annyi leszek mint t nem sokára lány vagyok , és nagyon rosszul esik hogy az o társaim a romantikus pillanatokrol regélnek én meg egyedül vagyok csak azt tudom tanácsoni bizz a párodban ,és lazulj el sok sikert neked
2014. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Segítek! Add nekem;)
2014. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!