Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 vagyok és rettegek elveszte...

17 vagyok és rettegek elveszteni a szüzességem. Mit tegyek? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
17l

2014. dec. 2. 00:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem találkoztál az igazival?
2014. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A fizikai fájdalomtól félsz, vagy inkább attól, hogy utána már nem leszel az aki voltál? Mindkét esetben van megoldás, de először tisztában kell lenned azzal, hogy mitől is félsz. És semmi gáz nincs benne.
2014. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most tudatosult bennem, hogy mitől félek. Attól, hogy már nem leszek az, aki vagyok.
2014. dec. 4. 22:51
 14/14 anonim ***** válasza:
Na akkor máris közelebb vagy a megoldáshoz. Én ugyanígy és ugyanezért rettegtem gyerekkekoromban egy mandulaműtéttől. Senki nem értette, hogy nem a fájdalomtól félek, hanem önmagam elvesztésétől. Ez az énfogalommal kapcsolatos probléma, belül át kell állítanod magadban az "én" határait. De azért 17 évesen nyugodtan vigyázhatsz még a szüzességedre, ne kapkodj az elvesztésével.
2014. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!