Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Eslő alkalomra készülünk a...

Eslő alkalomra készülünk a barátnőmmel minketten szüzek vagyunk semmi nemi betegségünk sincs hasznaljunk gumit?

Figyelt kérdés
a barátnőm 2,5 hete szed fogamzásgátlót....van esélye a terhességnek?

2014. dec. 9. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
mindig van rá esély
2014. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
elvileg nem sok, de egy-két hetet ha vártok, akkor 100% lesz a védelem.
2014. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az már az első héttől véd. Így nem kell a gumi. De azért nem ártana, ha még is használtok. Nem fogsz olyan korán elsülni legalább.
2014. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer tájékoztatóján rajta van, hogy mikortól védett az, aki szedi. Tehát így szerintem fölösleges a gumi.

Bár a biztos védelem érdekében várjátok meg míg az első levéllel beszedi a gyógyszert, és utána már nyugodtan mehet óvszer nélkül. :)

2014. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
Vágj bele :-). Talán ne a max. fogamzóképesség 10 napján.
2014. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! akkor használni fogunk szerintem :) megy a zöld kész mindenkinek
2014. dec. 9. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver mondjuk én nem hagynám, hogy a barátnőm fogamzásgátlóval mérgezze magát.. szóval szerintem inkább gumi, de ez egyéni vélemény
2014. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!