Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A huszonéves pasik hogy...

A huszonéves pasik hogy bírják ki egyáltalán úgy, hogy nincs senkijük?

Figyelt kérdés
Engem komolyan megrémiszt maga a gondolat is, hogy a huszas éveimet is egyedül töltsem.. lehet hogy bunkónak tűnök, de egyszerűen begolyóznék. De lehet hogy már begolyóztam, mert 19 évesen még nem volt senkim.. ezért is megyek a héten pszichiáterhez, hátha tud valami okosságot mondani, netán hipnotizálni és átbootolni az agyamat. Az klassz volna.

2014. dec. 9. 21:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Kibírjuk. Inkább vesződjön egy nővel a veszett puli, minthogy legyen valakim, akivel csak a zsörtölődés menne.
2014. dec. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%
Igazad van, #8-as. Teljes mértékben egyetértek veled, csak mivel a kérdés a pasikra van kihegyezve, azért nem említettem az általad felvázolt problémát.
2014. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%

Kedves #9-es, a "kiégett" jelzőt nem érdemlem meg. A jó szex még ma is ugyanolyan fontos szegmense az életemnek, mint valamikor volt. Akkor inkább "kivénhedt". D

Csajozógép sohasem voltam. Elismerem, valamivel több partnerem volt, mint az átlag, de ez mindössze annak tudható be, hogy nem vagyok megalkuvó típus. Olyan nőt kerestem, aki MINDEN tekintetben megfelel nekem. Sokáig tartott. Innen nézve azonban sokkal inkább kudarcnak tekinthető a sok partner, mintsem dicsőségnek. Arra viszont mindenképpen jó volt, hogy kitanuljam a lelki különbségeket férfi és nő között.

Amit pedig a kérésre adott válaszomban írtam, teljes mértékben helytálló. Annyira az, hogy ha történetesen ma lennék huszonéves, valószínű, hogy én is a csajokat nem értő nyavalygók sorát gyarapítanám.

2014. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#13 Nem értelek azt írtad, hogy nem vagy megalkuvó típus, akkor hogy lehet az, hogy több partnered volt mint az átlagnak? Úgy vettem észre azoknak volt sok partnerük, akik túlságosan is megalkuvóak.
2014. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem jól látod. Vagy én nem látom jól. Mindenesetre az én olvasatomban az a megalkuvó típus, aki noha tudván tudja, hogy nem az igazival van, mégis vele marad, hogy ne kelljen újra a társkeresés rögös útját járni. Megvan a szex, a tiszta alsó, vacsora az asztalon, és ez elég neki.
2014. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a megalkuvó kapcsolatok nem működnek hosszú ideig, mert nincs meg a kellő vonzalom, a vonzalom hiánya hűtlenséghez vezet, bár biztos sok kivétel van amit leírtál.
2014. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%
Hehe, két malomban őrölünk. De tény, hogy akikről te beszélsz, azokat is nevezhetjük megalkuvóknak. Hisz megalkudni sok mindennel lehet/kell.
2014. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is igen keserves helyzetben vagyok, ahogyan egy páran itt leírták. Az évek elszaladtak, most már azt is lehetne mondani, hogy mindegy.

Talán az a szerencsém, ha ezt annak lehet nevezni, hogy alkatomnál fogva magamnak való vagyok, így bármiféle tapasztalat híján nem tudom megmondani, hogy tudnék-e kötődni egy nőhöz tartósan. Furcsa kettősség ez, egyfelől az ember a halált kívánja, illetve más életet, vagy pedig elutazást más bolygókra, másfelől viszont riasztó a kötöttségnek a gondolata. Attól tartok, hogy én túl magamnak való vagyok egy párkapcsolathoz. Bár ilyesmitől igazából nem is kell tartanom, mert az ismerkedésre esélyem sincsen; csak elgondolkozik az ember ezeken a dolgokon. Pedig nagyon érzelmesnek, érzékenynek tartom magam úgy általában.

Mindenesetre, ha én egy zseniális lángelméjű tudós lennék, akkor a saját sanyarú helyzetemből kifolyólag, minden erőmmel azon lennék, hogy valamiféle női robotokat fejlesszek ki, arra törekedve, hogy minél életszerűbbek legyenek.

2014. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
12%
Aha. És a pénzt honnan teremtenéd elő a projektre?
2014. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egy zseniális lángelméjű tudósnak akadnának támogatói. Főleg ehhez a projecthez.
2014. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!