Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 30 év feletti férfinak...

Egy 30 év feletti férfinak 'csalódás', ha megtudja, hogy a huszonéves lány, akivel ismerkedik teljesen tapasztalatlan szexuális téren?

Figyelt kérdés
Vagyis szűz.

2014. okt. 26. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tudod, szeretik megtanítani. :D
2014. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
81%

Szerintem attól függ, hogy az a 30-as pasi mit vár a kapcsolattól. Mivel az elsőbe általában beleszeretnek a nők, így ha csak futó kalandot akar akkor elriaszthatja a tény. Persze ha gátlástalan és lesz.ja a nő érzéseit akkor örül, hogy végre talált egy szűz lányt.

Szóval teljesen a pasi beállítottságától függ a reakció.

2014. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

szerintem a pasitól függ..mert a szűz lányt tanítgatni kell, egy ideig biztos nem fogja jól csinálni, nem akar mindenbe belemenni, meg kell szoknia a szexualitást..

de lehet pont ez lesz szimpatikus a lányban, hogy még "nincs elrontva" és "saját ízlésére formálhatja"

2014. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz csalódás, sőt.
2014. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Nem egy huszonévessel találkoztam, aki szűz volt. De ha emiatt izgul, akkor meg kell nyugtani.

2014. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

ez hülyeség, de egy másik példa:

egy lány 26 éves, de tudtam, hogy "életképtelen" szerelmi területen, mert jellemzően csak megdugták és dobták. Mégis szivesen "felneveltem" volna (azaz megmutatom neki, hogy lehet másképp is)

2014. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem igen fog ez érdekelni ha 1x 30 éves leszek.
2014. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szűz és szűz között is van különbség. Többel voltam már. Volt aki egyből ráérzett a dologra és az első alkalom is messze jó volt, na őt lehetett tanítani is, vevő volt mindenre. Több volt, aki azt sem tudta mi fán terem a szex. Hiába múlt el húsz, katasztrofális volt. A legtöbb pedig olyan semmilyen volt. Akivel annyira nincs is kedve az embernek foglalkozni sokáig.

Rajtad áll az egész, a hozzáállásodon. Nem a tapasztalat számít.

2014. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha szűz mint és, akkor biztos, hogy nem :)
2014. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, ha képes ugyanezt elfogadni bennem is. Valamit valamiért.
2014. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!