Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi akadályoza ennyire az...

Mi akadályoza ennyire az embereket?

Figyelt kérdés
van több haverom akik be csavarodtak a szexhiánytól soha senkijük nem volt 20 on évesek ,én is ilyen voltam de túl léptem ezen ,mi lehet velük a gond ?amiért nem megy nekik

2014. dec. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nem problkoznak. Vagy nem eleget
2014. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mi lehet velük a gond ?amiért nem megy nekik"


Hát ezt neked kéne tudni a te haverjaid.

Am meg lehet rondák v bunkók nem olyan a kiállásuk... Passz

Am mond meg nekik ha nem tanulják meg h hogyan élhetnek boldogan szingliként akkor nagyon sz@r életük lesz.


Én pl 25 vagyok eddig ősz egy b nöm volt nem szexeltem 5 éve még is meg vok mert tom élvezni az egyedül lét előnyeit.

Szerencsétlen haverjaidnak meg részvétem. Ha úgy érzik h már nagyon nem bírják menyjenek hivatásoshoz az ok h csak pénzért van de legalább enyhitti v menyire a hiányt.

2014. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem problkoznak. Vagy nem eleget"


Vagy csak elegük van abból, hogy minden próbálkozásuknak elutasítás a vége. Tudod, egy idő után már elég unalmas.

2014. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolonak:hát nem ertek egyet veled. Haveromnak nagyon nehezen megy a csajozas, sot, meg dadog is szegeny. O huszon akarhany lanynal probalkozott, mig vegul sikerult neki egy. Szoval probalkozni kell, es nem kell feladni. Es a lannyal jol megvannak.
2014. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Ha sokan visszautasítanak, akkor nem nézel ki elég jól, nem jól kommunikálsz vagy folyamatosan olyan lányokhoz mész oda, akik valamilyen egyéb okból épp nem vevők rád.


Meg kell találni a "célcsoportodat", akiknek alapból szimpatikus vagy és velük ismerkedni. Ha ennek a csoportnak a tagjai túl kevesen vannak/nem elég vonzóak számodra, akkor magadon kell fejleszteni, hogy növeld a "potenciális vásárlók" létszámát.

2014. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!