Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mik az ideális körülmény...

Fiúk! Mik az ideális körülmények egy olyan aktushoz, ahol a srác szűz, de a lány már nem?

Figyelt kérdés
Nektek hogy volt/lett volna a legjobb elveszíteni a szüzességeteket? Oké, hogy nyilván nem teszek neki szemrehányást, ha gyorsan elmegy, vagy ha ügyetlenkedik az elején. De ezeken kívül vannak olyanok, amivel a lehető legjobbá tehetem neki?

2014. dec. 13. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Még valami! A tömörség kedvéért az előbb csak a nyers, testi vonatkozásokról írtam. Csupán utalásszerűen a többiről: a legtöbb nő romantikus alkat -vannak persze a férfiak között is pl jómagam-, tehát a romantikus körülményekről gondoskodj, főleg az első nemi aktusotok előtt! :) Ami mindkettőtöknek jól esik, pl gyertyafény ,vagy ha túl cikinek érzitek, akkor azt mellőzzétek... igaz, akik nyersebb típusok, szintén kedvelik a gyertyákat, csak éppen más célra. :)))


Komolyra fordítva: valami meghitt hangulatot varázsolj és viselkedj is úgy, bár magadat add alapvetően, és ÖNBIZALOM, HATÁROZOTTSÁG - ezt el kell érned, ha esetleg nincs ,mert a nők alapelvárása akkor is m, ha a nő már tapasztalt, te meg csak kezdő még; és talán mondanom se kell, tisztálkodás szex előtt, lehetőleg.... erre nincs mindig mód, ha a két embert nagyon elkapja a hév (vagy a metró, vagy a villamos :P) , de többnyire bele kell férjen.... öregem, ha a nőnek ne ma fürdőszoba az első, akkor gondokodj el, mi lesz, ha ott lent belenyalsz neki...szóval érted... reméljük, a nőd is igényt tart minimális kultúrára. ;) Nem kell túl gyakori, se alapos tisztálkodás, de alap szint igen. Orál miatt is, a gumi mentes dugáshoz is -de ha nem terveztek babát, nyilván legyen gumi-, meg egyáltalán a romantikus légkör miatt is... Néha viszont jó egy kicsit disznóbbnak lenni a szokásosnál. ;) De előbb gyengéd romantika, aztán folyjon orrba-szájba! :-D

2014. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Héhé, én (a kérdező) lány vagyok : D Arra vagyok kíváncsi, hogy a páromnak mivel tehetem jobbá : )) De így is sok hasznos tanácsot kaptam, köszönöm : D
2014. dec. 15. 21:41
 13/16 anonim ***** válasza:
Oké, így mindketten kaptatok tanácsot. :) Gond egy szál se, vagy igen? :P :) Ha nem gond számodra, muti meg a párodnak is, mi mindent írkáltunk ide. :) Hasznát fogja venni, és te is jobban fogod vele élvezni a szexet! A másik nem szemszögéből is sokat lehet tanulni , szóval... ;-)
2014. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

...nnna de akkor a kedves hölgy számára fókuszált tanácsok is...:

éreztesd vele, mi esik jól neked! Metakommunikáció, tudod... engedd szabadjára magad... a fiú jó, ha tudja, melyik erogén zónád mennyire, mi módon érzékeny! Adj ki szabadon hangokat attól függően, ahogy érzed! Egyszóval vezesd őt abban, neked mi mennyire esik jól. Ezáltal bátorítod is, főleg ha a fiú kezdő! Komolyan írtam azt is, h ha nem akarod, hogy hamar elsüljön benned, akkor neki aktus előtt kb egy órával el kell élvezni... hogy te okozod-e neki, vagy ő saját magának, az a ti dolgotok. ;)


Most így hirtelen ennyi, írtam egy csomót már a srác számára. :) Ha nincs elég önbizalma, és fontos neked a srác, akkor ha kimutatod, mi esik jól neked, ezáltal is növeled önbizalmát, mert érzeni fogja, h jót tesz veled. Hagyd, h irányítson, ha nem mer valamit , akkor vond oda a kezét, stb. (Basszuskulcs, most azon agyalok, először mi mindent bénáztam. :) Hátha így jobban bele tudom képzelni magam a párod helyébe...) Fontos, h ki merjetek mondani intim szavakat, szituációkat, mivel fontos elmondani a partnernek adott esetben, h mi a vágy: ilyen pózban, ilyen sebességgel stb, de persze a metakommunikációé a főszerep! Mégis olykor elkerülhetően a félreértések, ha nevén nevezik a párok a dolgokat.

2014. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, kevés az ennyire jófej ember itt, aki normálisan, kifejtve, és rá időt szánva válaszol! : ) Betartok minden tanácsot, és igyekszem őt is vezetgetni majd, akár szavakkal, akár nonverbálisan, aztán valamit csak összehozunk még így a legelején : )
2014. dec. 16. 15:26
 16/16 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)

Egyébként gondolj arra, hogy akár nagyon jól is... köh-köh... elsülhet! :P :D


Kell némi tudatosság, de ugyanakkor spontaneitás is - ezt is tarts szem előtt!


Na meg léteznek egyéni eltérések is. Megírtam múltkor, ami NAGYJÁBÓL A TÖBBSÉG esetén működik, szerintem.


Jó étvágyat! :P ;-)


De aztán védekezni ám, ha még nem vártok babát! :P Tudod, érdemes macskakarmokat növesztened, sose lehessen tudni... ;)

— Hogyan készül a gyerek?

— Leül az asztalhoz, és megírja a leckéjét.

2014. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!