Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tapasztaltabb srácok! Ti...

Tapasztaltabb srácok! Ti mennyit várnátok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Hogyha mondjuk még a lány szűz, de mondjuk már csókolóztatok. Mennyit tudnátok várni rá anélkül, hogy felhúzzátok magatokat rajta?


Ha mondjuk volt már több kapcsolatotok (nem alkalmi), ott úgy általában hány hét/hónap után feküdtetek le először a lánnyal (különvéve a szüzeket és a nem szüzeket, persze ha csak egy-kettő volt, akkor annyit írjatok).


2014. dec. 14. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
max fél év, kicsit kevesebb
2014. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem kész rá, addig nem fogjuk csinálni. Remélem nem csak én vagyok ezzel így és senki nem húzza fel magát ilyenen.
2014. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
elfelejtettem, hogy kort is írjatok, legyetek szívesek! :)
2014. dec. 14. 18:18
 4/13 anonim válasza:
89%
Nekem sincs tapasztalatom. De ha lenne is éveket is képes lennék rá várni. :) De ha 3-4 év alatt sem képes legyőzni a valószínűleg lelki problémáit ezzel kapcsolatban, akkor annak a kapcsolatnak nem látom jövőjét. :) 18/f
2014. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem ezen van a hangsúly. Én fél évig direkt nem is kezdeményeztem, mert a barátnőmön éreztem, hogy nem szeretné elkapkodni, hogy ne csak emiatt legyek vele. Neki fontos volt, hogy várjunk, én vártam, és vártam volna többet is. Hozzátartozik, hogy mi együtt aludtunk előtte is, ott azért volt némi kölcsönös örömszerzés, de a konkrét aktus fél év után történ meg :) 25 éves vagyok, Ő 21.
2014. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 To7ka ***** válasza:

Türelmesnek kell lenni a partnereddel, pláne, ha szűz, és még nem áll készen. De rengeteg dolog van a szex előtt, amit lehet csinálni, amivel nagyon jól ellehet tölteni a hónapokat. Megismerni egymást, felfedezni egymás testét, gyakorolni, tanulni.:)

Általában 1-2 hét és kisebb koromban 1 hónap között. Valahogy hamar oda terelődtünk mégis:) De ha valaki várni szeretne, akkor véletlen se húznám fel magam ezen

2014. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ki érti a kérdést? Mert én nem.

Különvéve szűzeket, nem szűzeket, mi van..?

2014. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

úgy értem hogy különvéve őket, hogy mondjuk az ilyen "szoknyapecérek", akiknek volt több szűz és nem szűz barátnője is, ott átlagban mennyi idő után feküdtek le, mert szerintem így szűz lánynál több idő kell. De ez más kérdés, nem a várással kapcsolatban, hanem hogy mennyi idő után ment.

2014. dec. 14. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Ameddig nem kezdeményez.
2014. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semennyit, látszik, h rengeteg itt a gyerek.

Egy férfinek az a dolga, h felkeltse a nőben a vágyat, ennyi.

2014. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!