Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 évesen nagyon gáz hogy...

22 évesen nagyon gáz hogy szűz vagyok, ezt jobb ha titkolom igaz?

Figyelt kérdés
és még csók se volt lányal semmi se, kizárt h valaha lesz csajom hisz eddig se volt

2014. dec. 19. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Lesz csajod de titkold szerintem !
2014. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Ilyenen ne is görcsölj.


Attól meg, hogy eddig nem volt csajod még egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem is lesz majd.

Ne aggódj, majd megtalálod az igazit! ;)

Legalább te nem az a típus vagy, aki havonta váltogatja a partnerét...

2014. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg titkolni sem kell!


Példát vehet rólad a sok prostituált meg kú.rafi

2014. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Hagyjad már! A hozzáállásoddal van baj! Menjél! Próbálkozz! Törtem már én is össze,hogy engem a büdös életbe nem fog szeretni senki bla,bla,bla..hülyeség:) A te korodban(22) egyébként egy prosti sem hülyeség,akkor legalább látnád,hogy nem olyan nagy dolog ez. A barátnőszerzéshez meg pofa kell,idegrendszer,és türelem,na meg persze egy kis önbizalom:) Ja,hát igen jobb ha nem nagyon reklámozod :D
2014. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Jobb, ha nem nagyon reklámozod"


Mert ugyan mi lesz ha reklámozza?

Aki ilyenért mondja valakire, hogy lúzer, mert még nem volt egy nővel sem aktusa, az inkább szálljon magába.

2014. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy inkább szálljon magába, aki ezért esetleg "megveti" de azért gondolj csak bele, hogy amikor 30x ember azon röhög a háta mögött, vagy a szemébe, hogy 22 évesen még se csók, se semmi nem volt, az mennyire lesz neki "felüdítő"?

Mennyire fogja azzal tönkrebaszni az önbizalmát?


Jobb inkább azt titkolni, vagy csak nem beszélni róla...

2014. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Márpedig ha én lennék az ő helyében tuti nem titkolnám.

Aki meg ilyen miatt kibeszélne a hátam mögött, arról is bőven meg lenne a véleményem...

2014. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nos elmondok neked egy üdítő dolgot ami talán nem veszi el a kedved. Bár csókolóztam már meg ismerkedtem, de én is 23 évesen vesztettem el! Azóta belejöttem, úgyis mondhatom megtanultam pasiként viselkedni, és 2 év alatt 10 nőt dugtam meg :D Sok sikert.
2014. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Csabawars válasza:
100%
Hé nyugi :) Nem csak te vagy így én 21 éves vagyok de nekem se voltak még meg az élet legnagyobb örömei. Tudom min mész keresztül én is benne vagyok. Mikor csak a boldog párokat látod és mástól is csak azt hallod hogy kivel feküdt épp össze.Ez egy olyan dolog amin mások is át mennek. van aki már fiatalon és van aki késöbb.A magány érzéseszörnyű de ne feledd rajtad kívül még számtalan nő és férfi van ugyan így egyedül. Még ha nem is volt meg az első szex ne feledd akivel együtt fogod majd csinálni tényleg különlegesnek fogja magát érezni. Mert számodra őlesz az első.Személy szerint én nyugodt és hm hogy is mondjam gyáva tipus vagyok ami megnehezíti a barátnő keresést. Volt pár netes kapcsolatom. Más számára nevetséges lehet de számomra azok a hónapok amiket a szerelmemmel tölthettem a leg csodálatosabb volt mégha virtuális is és az életbe nem találkozztam velük(eddig 4 lányba zúgtam bele így) Boldog voltam Boldog mert megmutatták ezalatt az idő alatt milyen érzés szeretni milyen érzés mikor van valaki a világon aki azért szeret mert aki vagy és nemcsak azért mert jól nézel ki.A szerelem egy csodálatos dolog ami a legg fontosabb még a szexnél is igaz még nemvolt de én anélkül nem is birnám csinálni ha nem szeretem a lányt. Ne feledd el a szex csak a szerelem eszköze ami 2 fontos dologra van 1 hogy összekösd az életed egy nővel remélhetőleg végérvényesen(gyereket akartok) 2 vagy pedig hogy boldoggá tegyétek egymást. Én tudom hogy zavaró hogy még nem voltál senkivel nekem is az. De soha ne feledd nincs olyan hogy soha nem lesz egy barátnőd se. Ne add fel a harcot és igen is harcolj magadért. szerelmet akarsz ? de nem megy a bulizás hát csináld neten és ha megtaláltad a lányt akit szeretsz érd el bármi áron. Udvarolni ott is ugyan úgy lehet és sokkal több személlyel ismerkedhetsz meg. Ne add fel és próbálkozz. Én felmerem vállalni és nem is fogom el titkolni hogy szűz vagyok.Nem hinném hogy egy nő is lenézne azért mert az vagy sőt talán még fel is izgatja. Bevallom őszintén jelenleg senkim sincs még neten se de az öszess lányra boldogan gondolok vissza mert mindegyik épített a jellememen és segített minél jobb emberré és férfivá válni :) Ha nem is jön össze ne csüggedj és mindig gondolj bele hogy ha nem is jött össze akkor is okoztál magadnak és neki is egy csodálatos eggyütt létet. Még ha csak egy hónapig is tartott.Én személy szerint olyan tipus vagyok hogy gyorsan a legapróbb jó tulajdonságot könnyen szenvedélyes szerelemmé bírom fokozni. És ha látod hogy egy lány kedvel monjuk akkorse dobd eggyből félre még ha nem is az eseted. Mert lehet hogy akit azért mert nem tökéletes félredobsz belül pont hozzád illik és késöbb belé szeretsz :) Én mindig keresni fogom az igazit még ha most nincs senkim se akkor is pozitívan akarom látni a dolgokat és ha esetleg lenne egy lehetőségem megragadni és azt a lányt többé ellnem engedni.És még egyszer ne titkold hogy szűz vagy persze neverd nagydobra de ha úgy alakul bátran mond el hogy még ilyen nemvolt veled. Nem tudom mennyire segítettem kicsit túl is léptem a kérdés határkörét de a legjobbat akartam kihozni magamból ezzel a válasszal;) (ha kicsit zavaros bocs:P)
2014. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok és szűz szintén.

De nem duzzogok miatta, amilyen felszínes embereket látni..meg kapcsolatokat talán jobb is hogy nem vettem részt ebben.

Visszahúzódó vagyok alapból, és nekem sem menne ez érzelmek nélkül.

Valójában arra jobban vágyok minden másnál.

2014. dec. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!