Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 évesen nagyon gáz hogy...

22 évesen nagyon gáz hogy szűz vagyok, ezt jobb ha titkolom igaz?

Figyelt kérdés
és még csók se volt lányal semmi se, kizárt h valaha lesz csajom hisz eddig se volt

2014. dec. 19. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. De sajnos ezt többségében gáznak tartják.
2014. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9-10-es mekkora két lúzer...!!!!!!!!
2014. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Csabawars válasza:
Kitudja lehet. De én inkább szűzen haljak meg minthogy a nőket csak kihasználjam mert rajtam van a kangörcs. Soha nem értettem a szerelemhez de túl sokszor látom azt hogy egy nőt lelkileg összetörnek az olyan alakok akit csak a szex izgat. Naív vagyok tudom de kivárom az időmet hogy ha majd megtörténik mind a ketten mosolyogva gondoljunk rá vissza és a párom utána se hullason könnyet miattam. Ha szüzen is halok meg a lelkem tiszta marad mert tudom soha nem okoztam fájdalmat egy nőnek se :) De mindenki máshogy él. Változtatni egy másik személy életén nehéz dolog. De Felfogom válalni hogy még szűz vagyok és soha nem fogok félelemből se elveszteni se letagadni :) A válasz adónak meg még mindig fel a fejjel előbb utóbb lesz csak keresned kell. :)
2014. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!