Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

15/L vagyok és szűz, és ezt szeretném még így is hagyni, de néha azért vannak kis gondolataim milyen lehet, ha már csináltad, mert a legtöbb osztálytársam és barátnőm már elvesztette...


Félre értés ne essék, én most nem azt mondtam, hogy d*gni akarok, egyáltalán nem, de normális, hogy megfordult a fejemben?



2014. dec. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2014. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális ....
2014. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Én gyakran fantáziálok más nőkről úgy hogy párkapcsolatban élek már sok éve és soha nem csaltam meg a párom és nem is fogom.
2014. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális de csak akkor próbáld ki ha már szeretnéd ne érdekeljen ki hány évesen csinálta :) de csodás érzés amikor egy olyan emberrel csinálod akit nagyon kedvelsz figyel rád és sok szeretetet tesz bele. :) utána meg rajtad áll milyen rendszereséggel csinálod
2014. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!