Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok, és még nem...

17 éves vagyok, és még nem volt barátom. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a bulizgatós fajta, nem iszom le magam hétvégente.. ugye mivel még nem volt barátom, értelemszerűen nem feküdtem le senkivel, és még nem is csókolóztam. Ez nagyon gáz? Van még így valaki rajtam kívül?
2014. dec. 4. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, fordulj orvoshoz!
2014. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak te vagy Magyaroszágon így, sajnálom.:(



Rengetegen vannak még így... és normális, mit szenvedsz?

2014. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En fiu vagyok, 17 es a helyzet ugyanez :)

Szoval ne aggodj nem kestel el ;)

Annyi h nekem alakul egy kapcsolat de ezelott meg nem volt :)

2014. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vagy elkésve.
2014. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 17 éves koromban lett az első.
2014. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, fordulj orvoshoz!
2014. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kéne, hogy ez foglalkoztasson. Nem hogy büszke lennél magadra, hogy egy igazi érték vagy és tényleg csak az kap majd meg, aki esetlegesen el is vesz majd ha szerencsés a helyzetetek, aki szerelmes beléd és te is viszont szereted. Addig üres az egész.

Én mindig azt mondom, hogy a világ legcsodásabb dolga szeretkezni, de ha belegondolok, valakinek ez lehet nagyon rossz dolog is, pl akinek olyan az első, vagy nem élvezi egyszerűen az aktust.


A lényeg, hogy az gáz, hogy te felteszel ilyen idióta kérdést, hogy normális- e ,hogy 17 évesen szűz vagy.

Nem értem egyszerűen miért gondolod, hogy az lenne??

A társadalom gyökér része praktálta neked ezeket? Ne hallgass rájuk élvezd az életet és várd meg azt az embert(legyél akár 20-22 éves ), aki megérdemel, aki megmutatja mi az igazi boldogság.

2014. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 19 éves szűz vagyok, és rohadtul nem vagyok kincs, mivel nem azért nem feküdtem le senkivel, mert annyira tartogatom magam a nagy szerelmemnek (aki nem fog viszont szeretni, muhaha), hanem mert nincs emberi élőlény aki hozzám érne :'D Hagyjuk ezt a szent beszédet, hogy minél idősebb szűz vagy, annál értékesebb, mert nincs így, de majd megtapasztalod. :)
2014. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és ha nem normális gyorsan elmész bulizni, leiszod magad és a wcben csinálod?
2014. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben normális, hogy elég sokak vannak így. Én is így voltam, de az agyilag zokniság harmatgyönge kifejezés az akkori önmagamra.

Inkább az a fő kérdés, hogy mikor jössz rá, hogy hogy találj társat könnyen és természetes módon. Elméletileg ez lányoknak nem olyan nehéz (mármint bepróbálkozó fiút találni), de megismertem már 30 éves nőt is, akivel egyszerűen semmi ilyesmi nem történik, és nem tudja, miért. (állítólag nem csúnya) (De azért ő sem akar rámászni a pasikra. Pedig az rövid távon megoldaná pl. a szexuális tapasztalat kérdését.)

28/f

2014. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!