Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratommal tobb mint 1 eve...

A baratommal tobb mint 1 eve vagyunk egyutt es szombaton vesztettem el a szuzessegem. Azota folyamatosan verzek. De tettem fel tampont es az nem volt veres. Esetleg lehet hogy csak a seb gyogyul? Normalis ez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem kéne sebnek lennie. Ha a tampon nem véres, akkor máshonnan jön. Viszont 3 nap vérzés így nincs rendben, menj dokihoz.
2014. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Nem lehet h megjött a menzeszed? Olyankor a nők kívánják a szexet.

L

2014. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
teljesen normális. ha olyan a seb, simán vérezhetsz napokig. azért nem lett véres a tampon, mert azt mélyre kell tenni, a sebed pedig a hüvely legelején van. ha ez vigasztal, ismerek olyat, aki egy hétig vérzett (és nem, az nem a havija volt)
2014. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a menzeszem az, mert 1 hete múlt el. De szükséges megnézetni dokival?
2014. dec. 8. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem mondanám, hogy kötelező, de kellemetlen helyen van, nyálkahártya. És végeredményben mégis egy vérző seb. A többiek bármit mondanak, ez a vérzés nem tipikus és nem normális. Én elmennék dokihoz, de te a saját egészségeddel azt csinálsz, amit akarsz.
2014. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!