Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki volt már szüz lánnyal...

Aki volt már szüz lánnyal annak milyen volt? És én hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Már mint nagyon ovatosnak kelletlenni meg ilyenek és milyen volt rosz jo lehet pivátba is irni hosszab sztorit is olvasok amugy azért kéne mert most készülünk lefeküdni a szüz barátnömmel és kéne hogy hogyan bánjak vele stb
2014. dec. 22. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Inkább kérd meg egy tapasztaltabb ismerősödet, hogy járassa be rendesen.


Elsőre úgy sem lesz tökéletes, koncentrálj az összes többire.

2014. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
15%
Elsőre ne számíts nagy élményre.
2014. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
0%
Szűz lánnyal csinálni, pont annyi értelme, mint háborúzni a békéért... Amint elkezded, értelmét veszti az egész...
2014. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát 3-as ez szar hasonlat volt :'D
2014. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: a figyelem és a fokozatosság.

Szóval ne úgy kezdjetek neki, hogy egyik nap még csak megfogod a kezét, másik nap meg elveszed a szüzességét.

Ismerjétek egymást és egymás testét alaposan és fokozatosan, akkor nem lehet gond.

2014. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rékcsi ***** válasza:

Barátomnak az első alkalom is nagyon jó volt velem, de előtte hetekig csak petting volt, azt is élvezte. Viszont hozzá kell tennem, h engem nem kellett tanítgatnia, mert mindenre ráéreztem és az eddigi legjobb partnere vagyok :)

17/L

2014. dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!