Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » érdemes szűz pasival elveszíte...

érdemes szűz pasival elveszíteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdésemből rálehet jönni
2014. dec. 24. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egy tapasztaltabb sráccal vesztettem el, de mi is szépen lassan haladtunk, nagyon türelmes velem a mai napig. Szerintem jó, hogyha irányít és beletanítgat a dolgokba, legalábbis nekem jól sült el:)
2014. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább legyen tapasztaltabb, türelmes, legyen határozott, de ne durva!
2014. dec. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. dec. 25. 11:34
 14/14 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


csak mert volt olyan barátnőm aki azt mondta hogy neki fájt mert a fiú azt sem tudta mi a dolga"


És ha tudta volna a pasi mi a dolga nem fájt volna neki?

Az hogy valakinek fáj vagy nem fáj az első nem feltétlen függvénye annak, hogy gyakorlott pasival teszi vagy egy tapasztalatlannal.

A fájdalomnak ugyanis fizikai okai lehetnek:

- Kellően ki nem tágult hüvely

- Túl nagy szerszám a lány méreteihez képes

- A kellő izgalmi szint elérésének hiánya a lánynál, pld. nem elég nedves vagy nem eléggé tágult ki.

- Durva bánásmód

- Túl erős és rugalmatlan szövetű szűzhártya

és még sok-sok ok ami miatt fájhat az első.


Egyébként meg a barátnőd ha az elsőt elveszítette egy tapasztalatlannal, még egyszer nem veszíthette el egy tapasztalttal, ergo nincs mit mivel összehasonlítani. Maximum kellemetlen élménye volt aminek az okát nem ismeri, de könnyebb ráfogni valakire pláne ha a fiú azóta meg is bántotta.


Ne dőlj be annak se ha egy tapasztalt férfi azt mondja ő mindenképp fájdalom mentesen veszi el, mivel vagy úgy lesz vagy nem. Ez akkor és ott fog kiderülni, tehát készülj fel lelkileg a legrosszabbra ezzel kapcsolatban és lehet kellemesen csalódni fog.

2014. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!