Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szinte miert csak pasik...

Szinte miert csak pasik tesznek fel itt olyan kerdest h 23 felett meg szuzek. Lanyok miert nem? Nincs 25 koruli szuz lany de pasi meg igen? Nehezen hiheto.

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Sokkal kevesebb 25 ev koruli szuz lany van. Naluk mar tenyleg csak olyan indokok lehetnek, hogy vallasossag (hazassag elott nincs szex), aszexualitas, stb..


Ha egy lany akar szexelni, akkor tud. Sot, sok ferfi kozul valaszthat.


Ha egy ferfi akar szexelni (es nem prostival) akkor azert meg kell dolgozni.

2014. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert lányból mindenki kell valakinek, fiúból viszont a csúnyák és az alacsonyak senkinek.
2014. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Igen, egyetértek. Egy lány akkor szexel, amikor akar, semmit sem kell tennie egy párkapcsolat kialakulásáért, csak válogatnia.

Egy férfi pedig ha ronda, akkor semmi esélye sincsen arra, hogy valaha is talál olyan lányt, aki szeretni tudná.

Másrészről meg inkább maradok szűz, mint egy olyan lánnyal veszítsem el, aki már tapasztalt. Kizárt dolog. Nem akarom azt hallgatni, hogy jaj, az exem ezt csinálta jobban, azt csinálta jobban. Az exem annyival jobban csókolt, az exemnek annyival nagyobb volt a farka, az exem annyival jobban nyalt meg ilyenek. Nekem egy elvárások nélküli szűz lány kellene, akinek nem lenne összehasonlítási alapja.

2014. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 16-18 felett szűz lányt már nehéz találni. Ha rámegyek facebookra, majdnem 3 ból 2 tizenéves lánynak van párja a kiírás szerint. Ha szakít is a pasival, 1-2 hónap és a lány már mással van, a pasi meg sokszor évekig is egyedül van.
2014. dec. 25. 09:45
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Tudom, de szűzként akkor sem kellene olyan lány, akin már a fél város átment. Vagy akár csak egy pasi is. A szememben ugyanolyan r.banc, mert nem képes kitartani egy férfi mellett. Meg amúgy is, egy olyan lány, aki volt már valakivel hogyan várhatja el pl. az orális szexet. Nem fogok egy olyan puncit nyalogatni, amiben nemrég egy másik férfi farka volt. Undorító maga a gondolat is.
2014. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg unatkoznak! Oszt kamusok sokan!

Én 52 évesen vagyok szűz! Nem segítene valaki?


Értitek ugye!?

2014. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

#5-ös! Ezt a hülye nyilas dumát!

Csodálkozunk, hogy a lányok leszbikusok lesznek?

2014. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: nem csodálkozom. Olyan ocsmányul nézek ki, hogy tudom, hogy egy lány sem képes úgy rám nézni, hogy ne kapja el a hányinger.
2014. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

 ma 09:50

Maradj örökre egyedül.

Neked r¡banc, akinek volt már 1 kapcsolata?

És ha azért lett vége, mert a pasi félredugott? Vagy agresszív volt? Vagy bármi? Semmi közöd hozzá.

Ja, akkor egy lány se szopjon, mert előtte már valakiben volt az a fa$z.

Meg se csókolj senkit, mert lehet azzal a szájjal már szopott fa$zt....

Ne csodálkozz, hogy nem kellesz senkinek. Lúzer vagy.

2014. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én láttam lánytól is ilyen kérdéseket már, nem egyet.
2014. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!