Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érdekel jobban az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel jobban az a pasi aki nehezen elérhető?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azok a pasik érdekeltek akikért küzdeni kell, akiket meg kell hódítani. Most is van egy akiért oda meg vissza vagyok, ő elvan velem de semmi extra, annyira nem érdeklem őt. Talán megd*gna ha úgy alakulna, de azt sem igazán mondhatom hogy legalább arra érdekelném. És van egy másik aki nem tudja hogy hogyan udvaroljon nekem, kedves velem aranyos stb. próbálom magam meggyőzni hogy jó lenne vele mert ő biztos szeretne engem, megbecsülne, de mégsem vonz. Hanem mindig a másikra gondolok...
2013. nov. 8. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
mert ribi vagy
2013. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
picsogás következik:
2013. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ő az izgalmasabb, kiszámíthatatlanabb.
2013. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vadász szenzor aktiválva.
2013. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik lányismerősöm egyszer azt mondta: neki nem kihívás, ha ő dobhatja a pasit.


Általában jobban becsüljük azt, amiért hosszas és/vagy nehéz munkával megküzdöttünk. Szerintem ez lehet a nyitja a dolognak. Viszont, ha ez igaz, akkor szerintem ez nem működne a dominánsabb mentalitású nőknél, akik inkább irányítanak, mintsem "irányítva legyenek".

2013. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, majd az élet megtanit arra, hogy értékeld azokat a férfiakat akik értékelnek téged. Már csak egy pár csalódás távolságára vagy ettől.
2013. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert mindig az ell, ami nem lehet a miénk...
2013. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!