Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szinte miert csak pasik...

Szinte miert csak pasik tesznek fel itt olyan kerdest h 23 felett meg szuzek. Lanyok miert nem? Nincs 25 koruli szuz lany de pasi meg igen? Nehezen hiheto.

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 Igen, de olyankor mindig kiderült, hogy vagy nagyon válogatós az illető lány, vagy nem teljesen százas.
2014. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Férfiként még úgymond "csúnyának" sem kell lenni ahhoz, hogy valaki ne találjon nőt magának.
2014. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én 20 éves lány vagyok, szűz, mégpedig azért mert szinte sosem vagyok szerelmes és szerelemből szeretném elveszíteni, plusz nem akarom megbánni. se csúnya, se kattant nem vagyok. és pl azért nem teszek fel ilyen kérdést, mert biztos vagyok benne, hogy ez nem "ciki"
2014. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!