Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj az, ha szűz férfikén...

Miért baj az, ha szűz férfiként csak szűz lánnyal tudom elképzelni azt, hogy elvesztem?

Figyelt kérdés
Egy szűz lánynak nincsenek elvárásai, de nekem sincsenek. Lesz, amilyen lesz, majd együtt belejövünk. De szerintem ez sokkal jobb, mint hogy egy tapasztalt lánynak folyton az járjon az eszében, hogy x-nek nagyobb volt a farka, y-nal jobb volt a szex, z pedig jobban nyalt. Nem akarok én lenni az a lány emlékében, hogy "ó, igen, és volt még az a béna szűz is".

2014. dec. 26. 10:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk ez a kérdés még azért odébb van, mert még randizni sem randiztam, pedig elég idős vagyok már, na de akkor is, ha randin kiderülne, hogy a lánynak már voltak előttem kapcsolatai (ami a korom alapján szinte biztos) onnantól teljesen semleges lenne. Nem érdekelne és nem is akarnék tőle semmit. Nem akarom, hogy folyton az exéhez hasonlítson. De ha nem is volt neki, akkor meg lehet a barátnőjének a párjával vetne össze (ő ide vitte, ő olyan ajándékot vett neki stb.) Eléggé meg vagyok lőve. Nem is hiszem, hogy valaha is lesz párom, mert minden férfi jobb nálam mindenben. AZ a férfi vagyok, akivel még akkor se járna lány, ha én lennék az utolsó a földön.
2014. dec. 26. 12:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Az egyetlen bökkenő itt azzal van, hogy semmi önbizalmad nincs. Addig nem is lesz senkid. Szedd össze magad kérdező, mindenkinek jár a boldog párkapcsolat, csak előbb meg kell tanulnod egyedül boldognak lenned, és szeretned önmagadat...
2014. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De ha még egy lány sem talált bennem semmi szeretnivalót mit szeressek magamon. Azt tudom elfogadni és szeretni, amit egy lány szerethetőnek tart.
2014. dec. 26. 14:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas baj. Akkor gondolkodásoddal van a baj. Nem az a mérce, hogy mások mit gondolnak rólad, vagy hogy mit tartanak benned szerethetőnek, hanem az, amit te magadról gondolsz. Az vagy, amit gondolsz magadról. Amíg ezt ne vagy képes helyrerakni magadban addig semmi jóra ne számíts.
2014. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem fogsz szűz lányt találni. én is utálom, hogy tapasztalatlan vagyok. mondjuk én nemcsak szüzet nem fogok találni, hanem semmilyent sem.
2014. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!