Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz lehet, hogy akivel...

Igaz lehet, hogy akivel elveszítjük a szüzességünket, abba nagyon szerelmesek leszünk?

Figyelt kérdés
Fiúkra és lányokra egyaránt gondolok

2015. jan. 2. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Erősebb lesz a kötődés. Ez egy plusz kötelék jobban mondva. Ép ezért rossz pl ha első szerelemmel veszted el és nem maradtok együtt mer az egy életre nyomot hagy.
2015. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Jobb esetben fordítva van. Akibe nagyon szerelmesek leszünk azzal veszítjük el a szüzességünket. <!disneychanel>
2015. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 RRR ***** válasza:
64%
abba már az kellene,hogy legyünk előtte is!!
2015. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha a szék lába az akkor nem igen lehet:XD
2015. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

a jobbak akár egy óráig is...de amúgy nem! miben más az? első punci? meghatároz egy egész jellemet? a fa*-szt.

csak jól esett és kérsz még.

2015. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
32%

Én nagyon szerelmes voltam egy lányba. Sose voltunk együtt. Vele vesztettem el minden tökéletes volt. Sokszor gondolok még mindig rá de volt egy kis össze veszésünk és azóta gyűlölöm pedig nem csinált semmit csak én megbántottam. Azóta valahogy leszarom a nőt

17f

2015. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
csak egyfajta kötődés, mint ahogy a kiscsirke kötődik ahhoz, akit először meglát (a rajzfilmekben legalábbis így van)
2015. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányoknál úgy tudom erősebb a kötődés.


Én fiú vagyok, barátnőm 3 hónap után vette el a szüzességem, majd másfél évig együtt voltunk. Azalatt az idő alatt nagyon szerelmes voltam belé, de kapcsolatunk végére sajnos kiütköztek a különbségeink, lapos lett a kapcsolat, aztán már nem szerettem őt. Mikor szakítottunk, akkor sajnáltam őt, de így 2-3 év után már nem érzek iránta egyáltalán semmit.


22/F

2015. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Kb annyira, minthogy aki elveszi a szüzességed, azzal fogod leélni az életed.


A testi vonzalom és a szerelem ugyan két olyan dolog ami egymásból is következhet, de nem ugyanarról a dologról van szó.



A testi vonzalom létrejöhet a nélkül is, hogy egyébként bármiféle érzelem lenne közöttük amit szerelemként lehet definiálni. Kialakulhat például kötődés a közös élmény hatására, de arra semmi garancia nincs, hogy a kötődésből aztán szerelem legyen és a legtöbb esetben nem is lesz.

2015. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Én nem voltam szerelmes, így visszagondolva. És pontozzatok le nem számít, de én szerencsésnek érzem magam, hogy nem a szerelmemmel vesztettem el. Mert így a szétválást könnyen el tudtam viselni, a mai napig nem gondolok az adott férfira. Maga az első alkalom jó volt, élvezetes volt, de pont elég nekem ez. Nem kellene még az is, hogy mint első szerelmemre fájó szívvel gondoljak vissza a múltra.

Mert hát.. ha a szerelmemmel vesztem az lenne a baj. Ha olyannal, akivel messze nem kellett volna összefeküdni az bosszantana.

Így semleges. És így jobb és könnyebb nekem nem lehetne.

2015. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!