Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz lehet, hogy akivel...

Igaz lehet, hogy akivel elveszítjük a szüzességünket, abba nagyon szerelmesek leszünk?

Figyelt kérdés
Fiúkra és lányokra egyaránt gondolok

2015. jan. 2. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
megraktam a csaj valagát keményen,azt még is szétmentünk később
2015. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Alapból csak annak érdemes oda adni azt a kincset akit szeretsz és viszont szeret. Ezért szokták mondani,hogy várni kell vele nem kell 1-2 hónap után beleugrani,hiszen kell egy időt szakítani arra,hogy megismerjétek egymást és felfedezzétek a másikat stb.


És igen,az igaz,hogy akivel megtörténik az első azt sosem fogod elfelejteni valami kapocs mindig fog hozzá kötni,de ez így van jól. Ráadásul az első szerelmek mindig felbukkannak az ember életében évekkel később :)

2015. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Persze, előfordulhat. De ha azon töröd a fejed, hogy a szüzességed odaadásával magadhoz kötheted, ne tedd!

Te még mélyebbre süllyedsz a szerelemben, a másiknak meg egy kobor Nr. maradsz.

2015. jan. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Előző, nem ezért tettem fel a kérdést. Fiú vagyok, de nem magamba akarok bolondítani egy lányt. Csak az a bajom, hogy a barátnőm már nem szűz, én meg igen, és attól félek hogy ha elveszítem vele és aztán véletlenül szétmennénk, én totál depi leszek
2015. jan. 3. 08:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod irányítani se a saját, se az ő érzelmeit. Ha beleszeretsz, akkor beleszeretsz. ha nem, akkor nem. Ha már most attól félsz, mi lesz ha beleszeretsz és elhagy, lehet jobb ha bele se ugrassz ebbe a dologba. Vagy úgy állsz hozzá hogy egyszer élsz, és a legjobbat akarod kihozni a dologból ha már így alakult, vagy azzal foglalkozol mikor és hogy lesz vége. A kettő együtt nem fog menni.
2015. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!