Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Külföldön fogok élni és ott...

Külföldön fogok élni és ott családot alapítani és ezért nem látom értelmét hogy itt együtt éljek valakivel! 22 éves leszek mikor oda tudok menni és félek hogy furcsa hogy nem is csókolózok senkivel 22 éves koromig. Ez nagyon gáz? :/

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 10:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Amszterdamban sokat adnak a szuzekert :)
2015. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Attól mert kimész külföldre még itthon lehet valakid és akkor nem lesznek ilyen problémáid,jobb esetben viheted őt is magaddal (:
2015. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Attól még itthon is ismerkedhetsz, nem kell azonnal családot alapítanod, hogy összejössz valakivel. o.O Az első kapcsolatod amúgy se valószínű, hogy örökké tartana, ha itthon maradsz, ha nem.
2015. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy fiú vagy e de ha igen akkor jobb ha maradsz mert aránylag még itt vannnak a legkönnyebben megfektethetőbb nők. külföldön márha a nyugatra gondolsz ott plusz hátrányod lesz hogy nem is vagy olyan gazdag mint ők(nem feltételezem ugyanis hogy pl sportkocsival közlekedsz mert akkor kérés nélkül is rádcuppantak volna már). egy lehetőség van még :csángóföld. ott nyelvi problémák se lennének és kedvedre válogathatál a felhozatalból ugyanis az ottani lányoknál már az nyerő ha valaki nyugat felöl érkezik, lévén akkor már alapból jómodúbb....
2015. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4-es vagyok félreértettem a kérdés. másodszorra elolvasva viszont se füle se farka:téged előre odaígértek valakiek vagy mi????????
2015. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
1. válaszoló:Köszi! :D Tudsz beszélni az emberekkel! 2.válaszoló :Már gondoltam rá és lehet hogy így lesz de van egy lány aki távkapcsolatban élt egy japán sráccal és most már házasok Japánban és ez nagyon aranyos dolog! :) De ha nem találok olyan fiút magamnak aki velem jön akkor megint ugyanott vagyok! De akkor furcsa lenne ha addig nem csókolóztam volna? Mert a nővérem (aki szintén oda költözik :)) Várni fog az,, igazi ''- ra és én nagyon szeretem és tisztelem őt!
2015. jan. 11. 10:46
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem! :D A nővérem leszámítva mindenki utál amiért elmegyek! És amúgy lány vagyok! És nem az a cél hogy minél hamarabb lefeküdjek valakivel, csak azt kérdem ho fura-e hogy várnék vele eddig?
2015. jan. 11. 10:58
 8/24 anonim ***** válasza:
Az a fura, ha simán kibírod addig.
2015. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
:D Hát amilyen az osztályom, sokkal jobban fog zavarni mitn átlagosan! De már nagyon várom hogy saját családom legyen! :)
2015. jan. 11. 11:12
 10/24 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom hogy mennyire számít de Japánba költözünk a nővéremmel!
2015. jan. 11. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!