Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Külföldön fogok élni és ott...

Külföldön fogok élni és ott családot alapítani és ezért nem látom értelmét hogy itt együtt éljek valakivel! 22 éves leszek mikor oda tudok menni és félek hogy furcsa hogy nem is csókolózok senkivel 22 éves koromig. Ez nagyon gáz? :/

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 10:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nem hiszem hogy itt párkapcsolatban éljek! Majd ha ott leszek, még ráér! :)🐌🐢🐖
2015. jan. 11. 15:19
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
te valami álmodozó 15 éves vagy? Ne hidd, hogy külföldön egyszerűbb és ott minden frankó..attól, hogy az a mániád, majd ott találsz valakit ez egyáltalán nem biztos..nyugodtan keresgélhetsz itt is..
2015. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ja majd összejössz valami kis japóval mert egzotikusnak fog találni , de csak egy estére fogsz kelleni, hogy a haverjainak dicsekedhessen.

Mért nem kezdesz otthon kapcsolatot? Fiatal kori kapcsolatok amúgy sem tartanak sokáig. Lenne tapasztalatod ki tudnád szűrni az idióta pasikat később.

2015. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, tudom, hogy milyen srác milyen! És csak hogy tudjátok, japánban ha ilyen egy éjszakás csajokat kereső alakokat keresve is naaaaagyon nehezen találsz! Amúgy meg amit most írok, biztos rengetegen válaszolják, hogy:Még tuti változnak a céljaid!, Amit ilyenkor kitalálsz, sose történik meg!, stb.! -Képzeljétek: 10 éves koromban döntöttem el, hogy oda megyek és 12,5 vagyok! Már alig 10 év van hátra, hogy elmenjek erről az undorító, szánalmas, lepukkant helyről, ahol a pár napot, vagy órát leszámítva semmi jó nincs! Ha valaki csak azt akarja közölni velem, hogy a ,,korai'' döntéseim miatt hülye vagyok, vagy szinonímái, akkor ne is válaszoljon! Csak az érdekelne, hogy nem lenne-e furcsa!? Erre válaszoljon valaki, könyörgöm! Még, ha távkapcs-ban is élnék egy japán sráccal, ő szinte biztos, hogy már nem lesz szűz mire együtt leszünk!
2015. jan. 12. 15:55
 15/24 anonim ***** válasza:

"10 evesen döntöttem el es mar 12,5 vagyok"


:DDDDDDD

2015. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy ,,már ''! :D
2015. jan. 12. 16:23
 17/24 anonim ***** válasza:
Wow, azt gondoltam, olyan 16 éves lehet a kérdező, de hogy 12... No comment.
2015. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Majd add át üdvözletem Narutonak.
2015. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
kérdező te semmit nem tudsz a japánokról. nincsenek egyéjszakázó ficsúrok ott? nem tudom de azt igen hogy még a metrón is mindennapos hogy hogy fiataltól öregig a zhapsik szagolgatják egy tizenéves lány használt bugyiját amit az erre a célra szolgáló automatábol szerváltak. tehát ők nem bohémak hanem egyenesen perverzek
2015. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
képzeld, láttam egy 18+-os dokmentumfilmet, ahol egy japán pasas (egy nyugdíjas) elmesélte h ő és a haverjai hogy d*gtak folyton egyéjszakás európai "egzotikus" bigékkel, ugyanis erre náluk külön iparág(!) alapult..tudom 12 évesen még nem tudod mi az, de később megérted :D
2015. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!