Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves baratnöm napi 1 órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves baratnöm napi 1 órát telefonál az anyjával, ami elveszi az együtt töltött idöt. Úgy mesélik egymásnak a napjukat mintha ott lettek volna. Nem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Én fiatalabb vagyok, 26 éves. Amugy egy nagyon magabiztos, törtetö nöröl van szó, középvezetö egy multinál. 1 éve vagyunk együtt eleinte reméltem hogy abbamarad ez a részletes napi kommunikáció. Amikor a szüleivel beszél olyan lesz mint egy tini, az anyja mindent megmond neki mit hogyan kéne csinálnia. Olyan részletesen beszélnek hogy "felkeltem reggel, dugó volt reggel, a rádióban ezt meg azt mondták, utána tartottam a munkában egy meetinget ahol xy volt a téma, aztán az egyik munkatárs ezt meg azt mondta ...". A szülei ugyanúgy elmesélik mi volt velük. Amúgy nincsenek barátnö viszonyban. Egymás elött mindig olyan mesterkéltek. Soha nem láttam hogy megölelik, megpuszilják egymást. Meg se szokták látogatni (200km). Soha! Pedig megtehetnék, jól állnak, új kocsijuk van.

Olyan ez mint egy rossz nevelés, amibe bele van kenyszeritve. Sokszor látom rajta hogy nem akar beszélni velük a semmiröl de kötelességböl megteszi.

Náluk egy házban él az egész család (testvérek a férjeikkel és gyerekeikkel, nagyszülök, szülök) és az anyja a tyúkanyó aki irányit mindenkit. Az egyik nagymama új férje már kocsmába jár mert enm birja.

Szerintm azért csinálják mert külön él és nincsenek rá befolyással.


Beszéltem már erröl vele, de támadásnak veszi a családjával szembe. Én heti egyszer beszélek a szüleimmel pár percre. Erre azt mondja hogy mi nem szeretjük egymást. Mert nem mászunk bele egymás hétköznapjaiba?


Egy 30 éves felelös nö miért nem tud leválni a köldökzsinórról?


2014. okt. 20. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

az ijen anyás lányok nem jok hidd el

megfogod bánni

anyós mindig uszit abbol indulj ki

2014. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jázi :) ***** válasza:
100%

Nekik ez a megszokott! :) Azért a család az család. Az,hogy ez tőled veszi el az időt szerintem ez nem pont jó megfogalmazás. Hiszen te csak a párja vagy 1 éve az anyukája meg meglesz akkor is ha te már esetleg nem.

Nekem ez nem furcsa. Én napi 2-3 alkalommal is felhívom anyukámat,hogy tudjam minden rendben, beszámoljon mi újság otthon. Én nagyon családcentrikus vagyok meg messze vagyok minden családtagomtól és ez valamilyen kompenzálás.

Az,hogy milyen az anyukája az nem a te dolgod mert ugye ez nem választott. :)

és ne hidd el az első szavait! Nem minden anyós gáz, igaz lehet a te anyós jelölted az! :D De csak a te véleményed ismerjük.

2014. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a tesó és Anyám is ezt csinálja

és ?

ha nekik jó akkor nem hiszem h bele kellene szólnod

addig csinálj vacsit vagy fürödj le

nem foglalkozz vele

2014. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is van egy barátnőm, aki ezt csinálja, pedig 35 éves. Az neki szent, hogy naponta beszéljen a szüleivel. Max megkérheed, hogy rövidebben tegye, de ezen ne akadj ki...... ők nevelték fel biztos úgy érzi tartozik ezzel. Bár ha szóvá teszed, lehet kiakad. Amúgy én ugyanezt csináltam a barátnőmmel. Napi 1 óra simán elment telefonálással és a párom sokszor szóvá tette... De nem tudtam mit csinálni, mert folyton hívott és nem akartam azzal megbántani, hogy lerázom.. aztán a lány most öszejött egy pasival és le se sz... kb. Rájöttem mekkora hülye voltam, hogy itt telefonálgattam, hallgattam a panaszait ahelyett, hogy a pasimmal lettem volna, persze most hogy neki lett el is felejtett engem.. Mondjuk ez más sztori kicsit.
2014. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőd egy nagyon egészségtelen kapcsolatban van az anyjával. Van ilyen. Ha ez rossz hatással van a kapcsolatotokra akkor beszélj vele erről. HA csak az az egy óra hiányzik kérd meg, hogy fogja már rövidebbre.

HA ez sem gáz akkor addig kösd le magad valamivel, aztán hadd csacsogjon. :)

2014. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az se normális kérdező, amit te csinálsz. Szinte feléjük se szagolsz.


Én most kerültem ki otthonról, mégsem beszélünk minden nap, bár elég hosszan szoktunk, nem tudom, később hogy lesz. Egyik tanárom régen mondta, hogy ő minden reggel felhívja a szüleit, tekintve, hogy ekkor 50 éves volt... na az a gáz.:)

Lehet pont azért nem látogatják egymást, mert így is mindent kibeszélnek/ a lány nem akar elmenni a szüleihez, ezért inkább felhívja őket, és csak a lényegtelen részletekkel betömi a szájukat. Bár ezt nem hiszem, mert én is nagyon szeretek "részletesen" beszélni, ennek az örömét a pasik nem értik:)

2014. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!