Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz férfiként érdemes...

22 éves szűz férfiként érdemes prostihoz menni?

Figyelt kérdés
ha igen melyikhez?

2015. jan. 12. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, alapvetően szerintem nem, mondom ezt ugyanennyi idősen, ugyanilyen cipőben járva.
2015. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"ha igen melyikhez?" látom már eldöntötted
2015. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

te egy prostival akarod elveszíteni?


elég szánalmas ötlet

2015. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagy adjak 1 tanácsot. Bnőd valszeg önbizalomhiány és kitartás hiánya miatt nincs. Én ismerek olyan csávót aki a létező összes negatívumban ott van szegény (vörös haj pattanásos érzékeny bőr, kb 165 centi kicsit duci, rosszul öltözött mivel nem túl gazdag család, szemüveges stb) és az tuti h én pl nem tudnék hozzá vonzódni, mégis, bár sok küszködés árán de sikerült neki egy barátnőt összeszednie akivel több mint 1 éve vannak, és oké nem bombázó a lány, de nem is csúnya, teljessn átlagosnak mondható. Namost ha feladod, és fizetsz azért higy végre valaki lefeküdjönmár veled, nem lesz még aalacsonyabb az önbecsülésed, és később nem fogod ezt az egészet megbánni? Ha úgy gondolod nem, jó ötletnek tartod, csináld, a te életedről van szó
2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok. Még csak csók se, kézen fogva sétálás, semmi nem volt az ellenkező nemmel. Gyerekkori megaláztatás sok részről viszont igen, ami mostanra annyira felerősödött, hogy annak örülök, ha semleges témákról valahogy el tudok beszélgetni egy lánnyal. És ez milyen messze van attól, hogyan kelthetnék benne érzelmeket, vonzalmat, amiről lövésem sincs. Persze ehhez hozzájön, hogy vasággyal 50 kiló vagyok (éljen a genetika), egyáltalán nem férfias se az arcom, se a kisugárzásom, amik miatt 0 esélyem van a lányoknál.


Úgyhogy el lehet intézni annyival, h önbizalom és kitartás hiánya, de gondolom azt a randa gyereket, akinek 1 éve van nője, nem alázták meg minden nap a szülei gyerekkorában, aztán az osztálytársak, és gyakorlatilag mindenki, így van önbizalma ehhez az egészhez. Mondjuk a prosti tényleg felesleges. Csak a vágyakozásomat fokozná a testiség iránt, amit nem kaphatok meg. Meg igazából én még hiszek a mesében, hogy egyszer majd szerelemből csinálom, ami természetesen nem fog bekövetkezni, de na...valamivel vigasztalni kell az embernek magát.

2015. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, őt is szivatták rendesen, valahogy nem vette magára. Ilyen esetekben tudnék amúgy ajánlani egy pszichológust, vagy bárkit, aki ezzel foglalkozik. Nem rossz szándékúan. Magyarországon ez totál cikinek számít még, valójában nem ah, amcsiban tök elfogadott hogy a családnak ügyvédje és pszichológusa is van. Én magam is tanultam pszichológiát, érdekesek a lelki traumák bevésődései, és nekem is van úgymond pszichológusom, annyi különbséggel hogy jó barátom, de nagyban segített h átküszködjem a tini kort, ugyanis olyankor mindenkit érnek bántalmak. Nem kell összetörni azért mert20onévesen nem volt még senkid. Máskat is ismerek, akik nem adják fel, próbálkoznak stb
2015. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó neki. Én érzékenyebb vagyok, jónéhány nőnél is, ez van, nem tudok vele mit tenni, mélyebben élem meg a behatásokat, érzéseket, érzelmeket, mint az átlag. Már járok pszichológushoz is, de minek? Ha ő elmondja, hogy legyen önbizalmam, akkor varázsütésre tényleg lesz? Vagy kevésbé leszek ocsmány? Nem utálom majd magam ennyire? Ugyan...mondjuk melónak nem utolsó, akihez járok, 1 millát lazán összeszed havonta ebből 2500 ft-os órabérrel. És akkor még halálra se kell dolgoznia magát.


S megbocsáss, de lányként sose fogod megérteni, mit jelent ez egy férfinak...hogy huszas évei közepe felé tartva teljesen tapasztalatlan. Sokkal komolyabb problémákat okozhat, mint amit itt a legtöbben el tudnak képzelni.

2015. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban igazad van. Nekem sosem voltak ilyen problémáim, így nem csak azért nincs ebben tapasztalatom mert csaj vagyok. Viazont kb csak fiú haverjaim vannak, és eleget pátyolgattam őket a nehéz időkben. Addig én sem tudtam hogy egyes dolgok, még apróságok is mennyire meg tudják viselni az erősebb nemet, mert ezt csajok előtt a többség nem igen mutatja ki. Én mindenesetre csak segítani szeretnék, és lelket önteni az ilyen helyzetűekbe, mert attól, hogy 20onévesen sem volt senkid, még nem vesztettél, viszont ha feladod, és beletörődsz, akkor már igen.
2015. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
83%

Szerintem érdemes lenne elmenned, szexisten nem leszel, de azért mégis előrébb leszel, mintha sosem lettél volna még csajjal. Javaslom nézz egy olya prostit akiről jók az értékelések.


Azok meg akik itt okoskodnak, hogy ez szánalmas, na nekik üzenem, hogy szépen bevehetik.

Én is ugyanebben a cipőben jártam, igaz 1 évvel idősebb is voltam... ez mindenki szerint gáz... jaj istenem most mi lesz jujj!!

Fogalmuk sincs, hogyan alakult a Te életed, azt hiszik mert nekik egyből összejött minden, akkor másnak is minden fasza lesz.

Szóval ne foglalkozz másokkal, tedd ami szerinted jó!

2015. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj csak el, sokat fog segíteni! Üzenem a okoskodóknak, hogy prostihoz elmenni önbizalmat ad, határozottságot, bátorságot ad a későbbiekhez, hogy egy nővel ismerkedjen. És persze elégedettséget is.

Én ugyan nem nem azzal vesztettem el, és már 18 évesen csajom volt. De tudom milyen az, ha 1 évig szünet van és nővel sem voltam, mert az többet árt mint egy prosti.


Így van, ahogy az előttem levő is írta, hogy attól, hogy másnak sikerült, még mindenkinek nem megy könnyen. Egy nő soha nem érti ezt meg, őnekik mindig akad jelentkező szexre.

2015. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!