Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy fiúnak hány...

Szerintetek egy fiúnak hány évesen " illik " elveszteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16-18
2015. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És ha 21 éves, és szeretné,viszont nem az a fajta "szia,jössz dugni?". Csak nem találja meg azt a lányt akivel elveszítené?
2015. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

16-20 évesen.


Egy normális fiú már 13-14 éves korától kezdve punciról, lányokról, szexről, szerelemről ábrándozik. Vagyis onnantól kezdve mondhatjuk hogy szeretne magának barátnőt is.


Na most ha 20 éves korára nincs barátnője, akkor elmondhatjuk hogy 6-7 év alatt képtelen volt magának nőt szerezni. Képtelen volt az egyik legnagyobb vágyát elérni, teljesíteni. Ez most mit mond el arról az emberről szerinted?

2015. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

2:

Az utóbbi 1 hónapban hány ismeretlen, neki tetsző lányt szólított meg, hogy találjon egy megfelelőt? Fél évben? 1 évben?

2015. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
3: Hogy ronda/önbizalomhiányos/alacsony/mentális betegségei vannak
2015. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam...
2015. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem fiúknak-lányoknak is valahol a középiskola kezdetétől az egyetem/főiskola/stb kezdetéig (tehát 14-18 évesen) "illik", legalábbis ez az a kor, ahol kb biztos nem fognak furának tartani se szűzen, se fordítva.
2015. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18-125
2015. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

7:

De most komolyan, azért az illik szót is értelmezzük már.


Az illik arra vonatkozik, hogy ahogy az előbb is írtam, az adott ember mit szeretne és mennyi idő óta.


Például az egyetemet, mondjuk a 3 éves képzést illik elvégezni 3-4 év alatt. De ezt nem mondjuk mindenkire hogy illik, csak azokra, akik elkezdték az egyetemet és ezzel jelezték hogy be is szeretnék fejezni. Rájuk mondjuk hogy illik az egyetemet befejezni, nem pedig mindenkire a világon.


Kikre mondjuk hogy illik barátot/barátnőt találnia mondjuk egy adott időn belül? Azokra az emberekre, akikben van nemi vágy és van szeretetre, szerelemre való vágy. Ha valaki aszexuális, vagy autista és nincsenek érzései vagy szexuális vágyai, rájuk nem vonatkozik az hogy illik. Azért mert nekik nincsenek ilyen vágyaik, ezért senki más, de ők maguk sem várják el azt saját maguktól hogy legyen mondjuk barátjuk, barátnőjük.


De azoknak az embereknek, akiknek vannak nemi vágyaik és szeretetre való igényük, azokban már önmagukkal szemben is megvan az elvárás, hogy találjanak maguknak valamit. A kamaszkor a felnőtté válás kora. Az ember biológiailag kb. megérik 18-20 éves korára és vannak nemi vágyai 13-14 éves korától. E két időpont között (5-7 év! - vágjátok az mennyi egy ember életében, igaz?), illik találnia valakit, ha tényleg ő is vágyik rá.

2015. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9, a kérdező használta az illik szót, csak próbáltam értelmes választ adni, nem véletlenül tettem mellesleg én is idézőjelbe. Engem abszolút hidegen hagy, hogy ki mikor talál barátnőt/szexel először (nem feltétlenül jár együtt a kettő), sőt az is, ha sose teszi. Őszintén nem értem, mégis mit akartál ezzel a kommentel elérni, a végén szinte ugyanazt írtad le, mint én.
2015. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!