Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy fiúnak hány...

Szerintetek egy fiúnak hány évesen " illik " elveszteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

10:

Egyetértek azzal, amit te mondtál. Csak próbáltam kiegészíteni, hogy az értetlenkedők jobban megértsék.

2015. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudjátok abba hagyni ezt az általánosító baromságot? Ezt nem korhoz kell kötni, mindenkinek máskor jön el, nagyban függ az ember megérésétől valaki korábban valaki később ér meg, ezért lényegtelen ezzel a jelentéktelen f...sággal foglalkozni. Nem mindenki a lúzersége miatt marad szűz x éves korában ez csak a ti korlátolt gondolkodásotokban igaz. Több oka lehet a lúzersége egy a sok közül.

Ne akarj megfelelni senkinek kérdező, ha ezen idegeskedsz annál nehezebb lesz ismerkedni, ne törödj azzal, hogy mikor kell elveszíteni, légy férfi ne egy aggódó kisfiú?

2015. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy illik. Én 28 évesen is még szűz vagyok, de nem érzem magam lúzernek emiatt. Kihoztam magamból mindent, amit lehetett, folyamatosan próbálkozom a lányoknál. Arról nem tehetek, hogy annyira ronda és alacsony vagyok, hogy még randizni sem jött el velem még egy lány sem.
2015. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#12

Köszönöm szépen a többi választ is de a tied volt az ami igazán megfogott :D

2015. jan. 18. 10:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Szívesen! Csak tudnám miért lettem ennyire lepontozva. :D
2015. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok. Még nem voltam lánnyal, szűz vagyok. Soha nem is fogom elveszteni, a kinézetm és a személyiségem miatt. Nem is nagyon hiányzik, mert nem tudommilyen. Szex nélkül is boldog egészséges életet élek, szóval nincs gond engem nem zavaro, hogy így kéne meghaljak. :)
2015. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Amikor neked Jo csak ne huzd sokaig.
2015. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!