Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz lenne, ha...

Szerintetek gáz lenne, ha ilyen rövid ismeretség után lefeküdnék vele? (Még szűz vagyok. )

Figyelt kérdés
A srácot kb. két hónapja ismerem. Ez alatt eddig csak ötször találkoztunk, viszont neten nagyon sokat beszéltünk. Legutóbb már volt összebújás, simogatások. Jó érzés volt, kívánom őt. Eddig is sok alkalmam lett volna lefeküdni fiúkkal, de nem akartam, mert nem éreztem úgy, hogy élvezném bármelyikkel is. Amennyire látom, inkább több hónap járás után szokás lefeküdni, pláne, ha az egyik fél szűz. De én nem akarok várni. Szerintetek rossz dolog lenne, ha már lefeküdnék vele? (Mindketten 19 évesek vagyunk.)

2015. jan. 26. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezt neked kell tudni.. Ha most én a gyakorin a 6478. felhasználó azt mondom feküdj le vele...lefekszel vele?
2015. jan. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak érdekelnek a vélemények. De nyilván én döntök. Eddig én úgy gondoltam magamról, hogy csak hosszabb ismeretség után tudnék szexelni, de ő teljesen más mint akiket eddig ismertem.
2015. jan. 26. 01:43
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem velem feküdj le
2015. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Az első barátnőmmel színházban ismerkedtem meg. Mindketten egy városi, középiskolák közötti színházi versenyben voltunk, ahol az iskoláknak elő kellett adniuk egy-egy jelenetet valamiből. Az előadás napján találkoztunk a színházban. Egyből egymásba zúgtunk. Az előadás utáni esti bulin csókolóztunk. Két hét múlva kinyaltam a punciját és 1,5 hónappal később vettük el egymás szüzességét! Én 18 éves voltam, ő 16 éves!


Csak azt mondom ha két ember között nagy vonzalom van, akkor teljesen normális, hogy hamar alakul ki közöttük intimitás.

Szóval nektek 19-19 évesen simán mehet az, ami nekünk 18-16 évesen ment.

2015. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem időhöz, hanem érzésekhez kell kötni. Mint mondtad eddig nem érezted úgy, hogy kész lennél rá. Mostmár viszont ezt érzed. Ha megvan a kölcsönös bizalom, érzelem, nem kell hónapokat várni, csak azért mert az a "szokás" ami a mostani világban igencsak elavult már, csak ha itt gygyk-n is olvasgatsz egy kicsit. Amúgy meg egy 2 napos ismerettség utáni lefekvésből is lehet életre szóló kapcsolat, és lehet olyan jó a dolog mint legmerészebb álmaidban sem képzelted volna, illetve ha hónapokat, éveket vársz, és mégis kitartotok, akkor is lehet, hogy a nagy légyott után megromlik a kapcsolat. Ne hagyd, hogy mások véleménye befolyásoljon ebben, ha te készenállsz, akkor hajrá ;)
2015. jan. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Mivel kívánod őt és nem akarszvárni azt javaslom ne húzd tovább az időt, térdelj le és szeresd, éld ki minden vágyad!
2015. jan. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap azért nem annyira rövid idő, no meg egyszer úgyis túl kell esni ezen is. Amúgy meg inkább olyannal veszítsd el, akit kívánsz is. Szóval hajrá!
2015. jan. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

5-ször találkoztatok: szerintem korai.

Illetve így kihagyjátok a felfedezés édes és sok élményt adó részét.

Mi fokozatosan mentünk előre, sokat pettingeltünk, mielőtt megtörtént volna az "aktus" és nagyon élveztük, az első persze egyáltalán nem fájt.

2015. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
79%
Csinald Ami Jo neked,mert a tobbhonapos jaras a 13-14 eveseknel van.
2015. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy mennyi ideje beszéltek neten, hanem hogy felvállal-e téged a barátnőjeként, pl. a barátai előtt, büszke-e arra, hogy veled mutatkozhat. Ha igen, akkor pár hét után nem gáz lefeküdni vele. Ha csak neten van kapcsolat meg nagy néha személyesen, akkor vszinű, hogy pár dugás után mész a levesbe, nem akar téged komolyra.
2015. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!