Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, lányok ti hogyan képzelt...

Fiúk, lányok ti hogyan képzeltek el az első alkalmat?

Figyelt kérdés
Csupán csak kíváncsiságból!

2015. jan. 27. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már mindegy, túl vagyok rajta.
2015. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1-nak igaza van.

Túl sok elvárás van az elsővel kapcsolatban. Az igazság, hogy utána sokkal több alakalom lesz, amikor kiröhögöd saját magadat majd az első miatti izgulás miatt!

2015. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez is igaz hogy az elsőt követi a második majd a harmadik ... stb
2015. jan. 27. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem izgultam. Minden kérdést a barátommal beszéltem meg és mosolyogva vártam a pillanatot, mikor csak úgy már nem bírjuk tovább, hogy ne használjuk ki egymás közelségét.

Az első csak jó lehet, egyedül a nem megfelelő (durva, aki nem szeret) partner ronthatja csak el.


A valóságban erőteljesebb volt, mint ahogy képzeltem, mert ugye a képzeleteimhez nem tudtam hozzáadni az igazi szerelem közvetlen érintkezését. A szeretkezésben a másik fél közelebbi megismerése és neki örömet okozása is nagy szerepet játszik az élvezetes estében.


Ez is olyan gondolom, hogyha rástresszelsz, akkor begörcsölhetsz a félelemtől, de utána jöhet a kineveted saját magad, mert nincs is mitől félni.

2015. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!