Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az első szex?

Milyen az első szex?

Figyelt kérdés

Mármint mondjuk mit tegyek, hogy ne fájjon, hány évesen vesztettétek el a szüzességetek,elmondjam a pasinak, hogy ő

lesz az első, meg hasonló kérdésekre érdekelnének a válaszok.



2015. jan. 28. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
18 évesen a mostani barátommal vesztettem el. nekem egyáltalán nem fájt. igazából ha elegendő időt szántok az előjátékra és te nyugodt vagy nem stresszelsz nem feszülsz rá semmi probléma nem lehet. én bánom h nem mondtam el, de utólag kiderült, hogy jobban örült így mert én neki a második voltam és akkor nem volt sok tapasztalata az ágyban tehát akkor ő jobban rá stresszelt volna h neki kéne irányítania,stb. ( még nálunk volt egy két kamu h ő és hány emberrel feküdtünk le, szóval ezért is stresszelt volna ) de ez az én párom lehet a tiéd nem ilyen stresszelős. 19/L
2015. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan pasit keress aki tapasztalt,es aki nemfogja elmondani a fel városnak hogy elvette XY szuzesseget.
2015. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsőről regéket zenghetnék, mennyire a világ 8. csodája, ha minden megfelelően történik, de nekem nem fér a fejembe, hogyha egy nőnek van egy barátja, akkor minek titkolná, hogy szűz?

Egy kapcsolat a bizalmon is múlik és ha van egy barátod alap, hogy ezeket a dolgokat tudja. Olyan emberrel akarsz lefeküdni, aki alig tud rólad valamit? Ezt lehet felszínes kapcsolatnak is nevezni.


Még jó, hogy mond el, meg mindent amit te gondolsz róla. Beszélgessetek róla nyugodtan.

Fájni nem fáj ha szerelemből történik, megfelelő partnerrel. Én nem féltem, hogy fájni fog-e, mivel ha a barátomra néztem, láttam a szemében, láttam rajta, hogy mellette 100%, hogy nem lesz fájdalmas, mivel annyira gyengéd, izgató és ellazító tud lenni. Eszembe sem jutottak soha ilyen kérdések, senki nem adott tanácsot, mindent a magam útján a barátommal együtt fedeztünk fel, jöttünk rá és beszéltünk meg.


Az első még egyszer k**va jó lesz.

2015. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Harmadik valaszado tanacsat fogadd meg. En csak szegyeltem a szuzessegem utolag jottem ra h ez inkabb buszkeseg volt.
2015. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. jan. 28. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:

" En csak szegyeltem a szuzessegem utolag jottem ra h ez inkabb buszkeseg volt."

Vagy inkább dőreség.

2015. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szamomra ez a szo azt jelenti eszetlenseg nem ertem miert eszetlen ha valaki szuz!? Privat megindokolnad nekem ? Koszi
2015. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!