Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gáz ez a helyzet?

Mennyire gáz ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Utóbbi fél évben elég sokat sikerült formálnom magamon testileg és lelkileg is és próbálok kapcsolatokat létesíteni elég sok sikerrel.. Igen, de a bökkenő az, hogy nemvagyok képes találni 1 rendes lányt amit én keresnék.. Általában sikerül kifognom azt akinek van barátja és unalmas perceiben átugorhatnék hozzá erre meg arra, vagy kifogom azt aki csak kalandot keres és erre a célra tökéletes lennék(az ő szemében)..

Igen csak itt megint jön a fordulat, hogy szűz vagyok és parázok, hogy nem teljesítenék, mert ilyen szempontból tapasztalatlan vagyok és inkább meghátrálok, vagy eltolom az időpontot, így magamtól megvonva a lehetőséget.. Mit tudnék ez ellen csinálni, hogy ne égjek csontig, ha belemennék az efféle játékokba? =/

19f



2015. jan. 28. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell megvonni jó leszel menjél gyakorolj max nem leszel visszajáró vendék :O megfogod bánni hogy kihagyod őket...
2015. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, ennyi. Ha nem gyakorolsz, nem leszel jó. Ha már előre látod, hogy úgysem a csaj lesz a tartós párod, és a csaj is így gondolja, akkor mi történik, ha első néhány alkalommal felsülsz? Semmi, mindketten mentek tovább.
2015. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!