Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen korban érdemes elveszít...

Milyen korban érdemes elveszíteni a szüzességünket?

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok,2 éve vagyok együtt a barátommal aki 16 éves.Többször gondolkodtam már rajta,hogy érdemes e elveszíteni ilyen korban, vagy még várjunk?
2015. jan. 29. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor veszítsed el amikor úgy érzed készen állsz rá
2015. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

16 körül már reális egy normálisabb kapcsolat és testi-lelki érettség. Így akkoriban érdemes.

Szerintem ha akarod és ő is, simán lehet, senki se fog elítélni se megszólni.

2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves lánynak még nem kellene szerintem szexelnie.

DE! Ha két éve van barátod(akki gondolom szintén szűz, külömben nem várt volna annyit), akor vele szerintem megéri :)

2015. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna magamról, de 15 évesen találkoztam a barátommal, 16 éves koromban már együtt voltunk és még ma is vele vagyok és leszek.


Másrészről pedig itt a 14 éves kishúgom, aki júliusban lesz 15, de egyáltalán nem érett egyetlen kapcsolathoz sem. Nagyon kicsike még, nagyon fiatal és nincs még meg hozzá az esze, sőt nem is érdeklődik iránta. Neki lehet 18-19 évesen lesz majd kapcsolata, mivel addigra tuti megérik rá és talál valakit, aki szereti is.


Nem vagyunk egyformák, de azért 14 alatt szerelemből se veszítsd el.

Amúgy meg nincs olyan, hogy ajánlatos, valaki csak 23 évesen jut el oda, hogy megtalálja azt akiben bízik annyira, hogy ne legyenek kételyei a későbbiekben.

18/L

2015. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!