Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Veletek szokott ilyesmi lenni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Sárgafolyásom van, de egyáltalán nem büdös és nem utalna arra, hogy bármi gondom legyen odalent. Mielőtt megjönne, előtte szokott sárgás lenni, valamikor fehérfolyás de akkor nagyon, valamikor enyhe sárga, és enyhe fehérfolyás. Ez normális? Volt egy idő amikor elmúlt ez a sárgafolyás, de egyáltalán nem büdös. Olvastam róla, hogy így tisztul odalent ez a méh dolog. :) Ez normális lenne? OLvastam arról is hogy megfázás lehet esetleg. Nektek volt ilyen? Ti mit ajánlanátok?

normális válaszokat előre is köszönöm!


2015. jan. 29. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Véreső. Az apokalipszis jele.
2015. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordul. Ha nem folyamatos és nem túl sok, illetve nem büdös,akkor nem gond :)
2015. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bármi kérdésed van az ügyben mindenképpen nőgyógyász szakorvost kérdezz :) ő ezer más paramétert is tudhat.
2015. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia nekem méh sülyedés okozza ezt.
2015. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!