Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az az iskola ahol ilyesmi történik? NAGYON DURVA szerintem

Figyelt kérdés

10. osztály : A gyerekeket leültetik egy körbe, és mindenkinek kell beszélnie a szexuális életéről, jó,(persze azt mondják hogy semmi sem kötelező)

Megkérdezik hogy ki szűz ki nem! Ésha akadozik a beszélgetés, vagy sokszor elpirulunk, elnevetjük a kérdéseket, akkor még minket szid le a tanár hogy nem vagyunk jó osztályközösség, mert sok titkunk van egymás előtt. Pedig remek osztályom van. Viszont azelőtt a tanár előtt semmit nem fogunk mondani (legalábbis nem akarunk) mert mindig más gyerekeket hoz példának a suliból. A nagyon durvákat nem nevesíti, viszont említett egy olyat névvel hogy: XY nagyon szépen megnyílt előttünk, és elmondta hogy ő 13 éves korában veszítette el a szüzességét azzal a lánnyal aki utána egy héttel dobta őt.

Na, ez normális??????

Mindenki tudja hogy ez a tanár a legpletykásabb az iskolában olyanokat tud rólunk, amiket még mi sem :D

pl. azt mondta hogy nagyon sajnálja azt a lányt aki rendszeresen lejár az alaksorba leszopni a fiúkat! Én nem tudtam hogy van ilyen a suliban, és nem is tudnám elképzelni. De az osztályból sem hallott ilyen szopkodásról még senki:O ez nagyon kiakasztott.

De persze nem mertük megmondani a tanárnak hogy miatta félünk, úgyhogy most azzal pédálózik az egész iskolában hogy mi osztályunk mennyire elfordult egymástól, és mennyire bizalmatlan lett egymással tavaly óta.

MIT TEGYEK ???? SOS!

(másik suliba nem mehetek)



2014. márc. 7. 19:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nagyon nem normális! Semmi köze a magánéletetekhez, főleg szexuális téren. Szerintem szólj az igazgatónak.
2014. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

1. rendőrség értesítése

2. ombudsman értesítése

3. szülők értesítése

2014. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
A miénk felháborodott a nyilvános csókolózás miatt, de még az is jobb volt. A nemi élet magánügy.
2014. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Noydra ***** válasza:
100%
Elküldeném a jók.rv.a anyjába.
2014. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Tudja, de nem zavarja az igazgatót. Ő a legnagyobb támogatója ennek az egésznek. ő szervezi meg ezeket az alkalmakat.
2014. márc. 7. 19:34
 6/42 anonim ***** válasza:
97%

Nem volt természetes a fejlődése. Vágyik a szaftos pletykákra, és azoknak a kibeszélésére.


Én úgy betartanék, hogy csak lesne. És a vicc, hogy nem tehetne semmit sem, mert mit fog tenni ha kihúzom magam a "közösségi program" alól? Szól az igazgatónak, hogy nem teregetem ki a szexuális titkaimat? :)

2014. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%

6-os vagyok.


Ja, hogy az igazgató is benne van?! Akkor felsőbb emberekhez kell fordulni. Ez nem lehet elvárás!

2014. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
ja igen. nagyon rossz de most azért nem fogja elvinni a rendőrség mert megkérdezett tőlünk valamit.
2014. márc. 7. 19:35
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Jézushalétezelcsonotsadmegetanárt


Nem normális helyedbe írnék egy levelet a Klebersberg intizmény fentartónak !

2014. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
82%
URISTEN csak nem te vagy az a lany aki bekapta a tanarnak a szunetben fent a wcben ? es most probal kitalalni.
2014. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!