Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy 4 éve vagyunk együtt és mindíg csak gumiba szeretkezünk? Pedig már 1 éve fogamzásgátlót is szed, en szeretnem gumi nelkul de ő nem nem ertem miert, nem vagyok nemi beteg se semmi ilyesmi

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Akkor teljesen feleslegesen szedi a tablettát, a kettő együtt már ultra biztonságos, de értelmetlen.

Én azért kezdtem el tablettát szedni mert utálom a gumit és alig vártam hogy a párommal gumi nélkül szexelhessünk, a kettő között ég és föld a különbség......azóta se bántam meg, hatalmasakat élvezünk mindketten, főleg, hogy imádom ha bennem megye el....és ő is :)

2014. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért kezdte el szedni?

Szólt róla?

2014. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is ezt várom már.. de áhh aztmondja , hogy a tabi nem 100% és még ugy is terhes lehet , és aztmondja nem felesleges mert menszesze meg ilyenek.....
2014. okt. 3. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
A menzesze csak addig lesz ilyen pontos és kiszámítható, amíg szedi, ha egyébként rendszertelen volt, akkor a tabletta abbahagyása után ugyanolyan lesz, szóval maga a fogamzásgátló nem old meg semmi ilyesféle problémát. Ez hülyeség. Mondd meg nyugodtan neki is. Arról nem is beszélve, hogy tényleg abszolút felesleges pénzkidobás. Vagy egyik, vagy másik. Idióta a barátnőd, de tényleg :D
2014. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy úgy csinálhatnátok, ha nem élvezel a puncijába! Ha arra is nemet mond, akkor az az oka, hogy nem szereti szájba,arcra,testre élvezést ...
2014. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Normális.

Nem írtad, hogy hány éves, de nyilván fiatal, semmi egzisztenciával... azaz biztos, hogy kaparás lenne a vége, ha mégis besikerülne, amitől érthetően tart. Elképzelhető, hogy volt is a családjában olyan, aki rendes védekezés mellett lett terhes.


Majd ha megtalálja azt a férfit (ami nem te leszel), akivel elképzelhetőnek tartja, hogy egy becsúszott gyereket is felneveljen, majd hagyja. Addig vigyáz.

2014. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen normális így a dolog.


Ha valaki beír, hogy védekezés nélkül szexel, mindenki lehordja, most itt van szegény csaj, aki tuti biztosra szeretne menni, ő is le van sajnálva. Akkor nektek semmi sem jó? Igaza van, ha véletlenül besikerül a baba, nem te mész keresztül a kaparáson... Bogyó mellett is teherbe lehet esni. Hagyd békén.. szereted, nem?

2014. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó elötti biztosíthatlak , hogy én leszek az! nem okoz nagy problémát cígy is élvezzük csak szerintem úgy jobb de ha 4 évid jó volt ígya jövőben is jó lesz
2014. okt. 3. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtatja, akkor maradjon így.
2014. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha ennyire retteg miért szexel? Sajnálom őt valamilyen szinten. Ezért inkább ne is mond meg neki, olyan hogy 100% nincs!
2014. okt. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!