Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hazudtátok már a párotoknak,...

Hazudtátok már a párotoknak, hogy szeretitek őt?

Figyelt kérdés

Egy érzelemteli vallomás után,úgy gondoltam azt kell mondanom,én is téged,de rosszul érzem magam miatta

Több idő kell,hogy megszeress valakit



2015. febr. 6. 08:36
1 2
 1/11 Költőnő? ***** válasza:
nem. Én ezt csak akkor mondom, ha érzem. Ha még nem, de elvileg már mondani kéne, akkor megmondom mit érzek, de azt is, h ez még nem szerelem, így nem mondhatom, h "szeretlek"
2015. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már a kapcsolatunk elején is mondtuk egymásnak, hogy "szeretlek", de mindketten tudtuk, hogy ez már kötődés, viszont még nem szerelem.
2015. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, én nem érzem helyénvalónak, hogy más érzelmeivel játsszak. Én amíg nem éreztem azt, hogy szeretem, mindig azt mondtam, hogy

"kedvellek" vagy "bírlak ám".. De tudta, hogy ezek elég közel vannak a "szeretlek" szóhoz, és elfogadta ezt a vallomást is. Persze jóval később eljött a "szeretlek" vallomás is. Ilyenkor mindig vigyorogva mondta, hogy "én is bírlak ám!"

26/N

2015. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hazudni konkretan nem, de volt mar tobbszor is olyan h nem voltam biztos benne h mit erzek es csak szokasbol mlndtam a paromnak.


18/f

2015. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hazudtam ilyenben sosem, az érzelmi dolgokban egyáltalán nem szép dolog hazudni. (másban sem, de ez kimondottan érzékeny terület mindenki számára).


Csak akkor mondom ki, ha úgy is érzem. Alapból az a típus vagyok, aki nem mondja ki sűrűn hogy szeretlek, viszont érezteti hogy így van. :)

2015. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy hazudtam.

Olyan volt, hogy valakinek túl hamar mondtam majd kiderült róla egy két dolog, így csalódnom kellet. De amikor mondtam úgy éreztem, hogy egyre jobban szeretem őt.

2015. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Soha és egy életre megtanultam a leckét.

Volt egy párom,aki folyamatosan mondogatta Nekem mennyire szeret, de sajnos egyáltalán nem éreztem ezt rajta...sokáig szenvedtünk egymás mellett míg vége lett. Én nem vagyok ez a "ami a szívemen az a számon" típus, sokkal inkább arra koncentrálok, hogy ezt éreztessem.

37F

2015. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen mert nem akartam megbántani vagy csk.nem voltam benne biztos mit érzek
2015. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen!Bár szeretni szeretem,de nem vagyok/voltam szerelmes.
2015. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor mondom, ha tényleg úgy is van. Nem azért, mert valaki elvárja, esetleg kikényszeríti.
2015. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!