Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtatok már a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtatok már a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ha igen miben?
2014. okt. 22. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
igen...múlthét pénteken 2-ig volt munkaidő ő ezt tudta, tudja mikor érek haza...ő gyakorlaton volt...skypeon beszélgettünk és megkérdezte hazaértem e már és az mondtam, hogy igen...pedig nem is, mert még munkahelyen voltam, arra vártam, hogy elé menjek és meglepjem rózsával...ez az 1 eset volt amikor nem mondtam igazat neki...minden másban 100%-ig őszinte voltam...még ha kínos is volt a válasz...
2014. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, sokszor, főleg akkor, ha az hihetöbb mint az igazság, vagy egyszerűen megfelelöbb és nem kell pluszként magyarázkodni.

Ezért is hazudok sokszor.

Könnyebb, egyszerübb, és problémamentesebb. ^^

2014. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem.

Nem azért,mert én egy szent lennék,egyszerűen csak nem látom értelmét.

Elfogadja,vagy sem,de ez van és így nem futok bele kamuba.

2014. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy párkapcsolatban az egyik legfontosabb dolog, hogy sose kelljen hazudnom a társamnak. Ha hazudni "kell", az régen rossz. Azt jelenti számomra, hogy nem a megfelelő emberrel vagyok együtt.
2014. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

Nem. Vele jól akarom csinálni, tisztán, hazugságok nélkül. Semmiben nem ferdítek sem önmagammal sem a múltammal kapcsolatban, mert már meguntam a megfelelést, a játszmákat.

Aki nem szereti a hibáim, nem tudja elfogadni a múltam; engem nem tud elfogadni.

Ami pedig a jelent illeti; a megfelelő társsal nincs olyan, amit ne lehetne megbeszélni. Lehet h nem tudunk mindig mindent megérteni, de mindent megteszünk, h el tudjuk fogadni.

2014. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komoly dolgokban nem. De volt például olyan, hogy parti volt nálunk, én készítettem elő a húst és használtam hozzá az ő szakácskését. Nem egy nagy valami, 2 ezer forintos olcsó darab, de neki a mániája, hogy nem szabad élezővel megélezni, csakis spéci fenőacéllal - de nekünk olyanunk nincs. A kés meg életlen volt, úgyhogy meghúztam az élezővel. Utána kijött és látta, hogy elöl van az élező és kérdezte, hogy ugye nem a nagykést éleztem meg vele. Persze akkor már jó házigazda módjára jónéhány sör és welcome drink benne volt, úgyhogy nem álltam le vitatkozni, hanem azt mondtam, hogy a zöldséghámozó kést éleztem.

Nem nagy hazugság és nincs is jelentősége, egyszerűen nem akartam vitatkozni. Legrosszabb esetben ha valami csoda folytán mégis tönkretenném a kést, majd veszek neki egy újat :)

2014. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!