Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hazudtatok már a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hazudtatok már a párotoknak ismerkedéskor, hogy felnézzen rátok? Azt mondják, a férfiak gyakran füllentenek kisebb dolgokat, hogy nagyobbak legyenek a nők szemében.

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Soha. Nem hazugságokra építek egy kapcsolatot, mert azok úgyis idővel mind kiderülnek.
2012. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Még jó hogy hazudtam ilyenekben mert valahogy el kell nyerni a lány tekintéjét és ő úgy sem fogja meg tudni ezekről a dolgokról az igazat !
2012. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Mi értelme lenne? A hazugság később úgyis kiderül.

Ha valaki nem önmagamért szeret, akkor pedig nem fogok szerepet játszani egy életen át.

2012. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell a csaj. Ha csak rövid időre, akkor általában nem mondok olyat ami igaz. Ha normális kapcsolatot szeretnék, akkor nem mondok valótlant.
2012. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ismerkedésnél mindenki az előnyösebb oldalát mutatja, ez pszichológiai tény.


24/N

2012. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de egy dolog az előnyösebb oldalt mutatni, és más dolog hazudni.
2012. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kisebb dolgokat? Én még nagyobbakat is, igy maradok versenyben, más is ezt teszi.

Egyszer egy lánynak bemeséltem hogy plasztikai sebész vagyok, le sem tudtam magamról vakarni. Ha plasztikai sebész vagy sorban állnak az ajtód elött a nők. Valamilyen érthetetlen okból ez nekik fontos.

2012. aug. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Utolsó, és mennyire égsz, mikor kiderül az igazság? :D

Csak az van rászorulva a hazudozásra, aki amúgy egy nagy senki. Érdekes módon, azok az emberek, akikre én felnézek (nem kifejezetten a foglalkozásuk miatt, hanem úgy általában mindenért), sosem hazudnak, mert az igazság is épp elég érdekes ahhoz, hogy ne legyen szükségük ilyen kicsinyes, ideig-óráig használó praktikákra.


Szóval megvan a hazudozós emberekről a véleményem. :D


27/N

2012. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az ideig óráig épp megfelel, a reggeli ébredéses részt már úgysem kedvelem.
2012. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kis dolgokat lehet amiket úgyis elfelejt
2012. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!