Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nők hogyan fogadnátok?

Lányok, nők hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Szóval, 27 éves vagyok és még nem voltam nővel.

Nem vagyok kíváncsi a megjegyzésekre és hülye beszólásokra, köszönöm.

Voltak lehetőségek, de számomra ez a dolog olyan, hogy valamilyen szintű vonzalom vagy kötödés kell ehhez.

Ezen kívül normális vagyok, sok dologhoz értek és tudok is beszélni az emberekkel, de most nem is ez a lényeg.

Mit gondolnátok ha kiderülne arról a férfiről akivel ismerkedtek, hogy még szűz ennyi idősen?

Egyáltalán mit gondoltok azokról akik még ennyi idősen is szüzek?

Sajnos ez a dolog az idő haladtával csak egyre nagyobb gátad képezz bennem.

El tudok beszélni bármilyen témáról egy lánnyal vagy nővel, de mikor szexuális témához érünk olyan zavarban vagyok, hogy nincs semmi tapasztalatom.

Olyan bénának érzem magam, hogy ilyen korban már elvárás lenne, hogy egy vagy több lánnyal vagy nővel legyen szexuális kapcsolatom.

Fiúk is írhatnak, hogy nekik hogyan fogadták a szüzességük tényét hasonló korban, ha van még rajtam kívül itt ilyen.

Őszinte válaszokat előre is köszönöm. :)



2015. febr. 7. 18:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
én 14/F vagyok én is szűz vagyok de tudom mik vannak mindig (MINDENT) de még nem csináltam azt tudom hogy 1 ember általában 40 éves korában van a csúcsán a sexnek (van időd de kevés).
2015. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
94%
Én csodálkoznék és érdekelne miért.Tisztelném az illetőt érte,mindenki maga dönt a tetteiről,ebbe a szex is beletartozik.Az a csaj,aki kicikiz ezért szóra sem érdemes...26/N
2015. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

1. Miért derülne ki róla? Miért akarsz rosszat magadnak? Miért mondanád el az ismerkedéskor hogy még szűz vagy? Ki beszél ilyenekről a szex előtt?


2. Engem bizony zavarna. Szeretem tudni legalább tudat alatt, hogy a férfi az aki a tapasztaltabb kettőnk közül és az is jó, ha az ágyban ő a domináns.


Ha jót akarsz magadnak fogadd meg a tanácsom és sose ejts erről szót egyetlen nőnek sem, akitől szeretnél bármilyen romantikus-szexuális dolgot az életben.


23/L

2015. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm válaszod, de nem értek veled egyet, hogy 40 évesen van az ember csúcsán a szexualitásának.


#2

Köszönöm szépen a válaszodat.

A miértek inkább lelki mintsem testi dolgok.

Igen, mindenki maga dönt a tetteiről, de sajnos sokszor rosszul döntöttem.


#3

Köszönöm szépen neked is a válaszodat.

Jó tanácsot adtál, de ezt nem is szoktam elmondani az elején.

Tudod, jön egy olyan kérdés, hogy "Hány kapcsolatod volt eddig?" vagy "Mióta nincs barátnőd?" és hát erre ha azt mondom 27 évesen, hogy "Még nem volt kapcsolatom" az szerintem önmagában kiábrándító egy lánynak vagy nőnek.


Pont ez az amitől tartok, hogy így már azért kevés esélyem van, mert ugye nincs párkapcsolat terén tapasztalatom.

A szexuális dolgoktól nem is tartok ennyire, mert egy nem szűz férfi is lehet béna ilyen téren.

2015. febr. 7. 18:59
 5/25 anonim ***** válasza:

Emlékeztem egy korábbi, kicsit hasonló témájú kérdésre. Gondoltam, hátha találsz bármi hasznosat a válaszok között.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__5820..

2015. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Rajtad a nők észre szokták venni a viselkedésedből, hogy nem vagy valami tapasztalt? Van egy olyan gyanúm, hogy ezért kérdeznek rá. Szerintem fel kéne venned egy lazább stílust, hogy eszükbe se jusson ezt megkérdezni. Nekem sikerült 24 évesen úgy összejönni egy csajjal, hogy nem feltételezte, hogy nekem ő lesz az első barátnőm. Hozzáteszem, én előtte ku rváztam.


32F

2015. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm, majd elolvasom.


#6

Köszönöm a válaszod Pimbula.

Volt akinek(lánynak) elmondtam, hogy még nem volt senkim és nem akarta elhinni.

Ez így egyértelműen nem látszik rajtam, hogy még nem volt barátnőm. Ez inkább engem zavar belül.

Nem zavar, hogy megkérdezik, mert nekem is már az a kérdésem az elején, hogy "Mióta van egyedül?"

Ez azért van, mert mostanában olyanokkal ismerkedtem akik nemrég szakítottak és kicsit nehéz úgy megkedveltetnem magam, hogy még ott az ex a háttérgondolatokban.

Igen a lazább stílus felvétele folyamatban van. :D

Egyik ismerősöm(lány) már meg is említette, hogy mennyit változtam az elmúlt 1 évben.

Olvasok személyiség fejlesztő könyveket és cikkeket is.

Próbálok változni és vannak apró sikerek, de nekem már több kellene. :)

A prostikon én is gondoltam, hogy ha elvesztem a szüzességemet akkor talán magabiztosabb leszek, de nem vinne rá a lélek. Tarts bolondnak, de nekem ez olyan, hogy inkább egy olyan lánynak adnám aki számomra kicsit is fontos és nem fizetek érte.

2015. febr. 7. 20:01
 8/25 anonim ***** válasza:
Én házasságig várok vele. Kapok meleget hideget emiatt, de nem érdekel. Értékelem, hogy a vőlegényem is szűz és, hogy ezt ő is így szeretné. Különbözőek vagyunk.:) De egyébként ismerkedéskor rólam nem derülne ez ki, mert nem úgy viselkedek, mintha az lennék, igyekszem nem gátlásosnak tűnni. Habár egy csomó dologhoz nem tudok hozzászólni és a barátnőim meg sokat témáznak ilyeneket.
2015. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne, ha nem kérdeznél olyat, aminek a visszakérdezése hátrányodra válik.
2015. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm a válaszodat.

Értékelem a hozzáállásotokat és kitartásotokat, hogy ti ezt így akarjátok. :)

Ez a dolog rajtam sem látszik, mert ugye azért nincs a homlokomra írva, de nagyon is zavar engem ez belül.

A környezetembe sokat beszélnek ilyen témákról és bizony én sem tudok sok mindent hozzászólni.

Ahhoz hasonlítanám mikor a 40 éves szűz című filmben mikor kártyáznak és dumálnak ilyen témákról. :D

De azért még így szerencsére nem derült ki így rólam.

Fentebb is leírtam, hogy itt nem is az bánt, hogy szűz vagyok, hanem inkább az, hogy nincs párkapcsolati tapasztalatom.


#9

Újfent köszi a választ Pimbula.

Eddig csak két lánytól kérdeztem meg és nem kérdeztek vissza ilyesmit. :)

Ezt csak azért írtam le, hogy ilyet fogok kérdezni, mert már untam, hogy mindig egy kapcsolatból kiszálló lánnyal akadtam össze.

Azért legtöbbször átgondolt kérdéseket szoktam feltenni a lánynak.

2015. febr. 8. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!