Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Hogyan fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogyan fogadnátok, ha a barátotok ezzel az ötlettel állna elő?

Figyelt kérdés

Hogyan fogadnátok, ha a barátotok 1-2 éves kapcsolat után előállna azzal az ötlettel, hogy hármasba vagy négyesbe szexelnénk egy olyan csajjal vagy párral akiben megbízunk, tehát baráti körből?


Mindezt azért, hogy ne laposodjon el a szexuális kapcsolatunk, de nem akarok más nővel szexelni sunyiban mert még mindig szeretem. És kézenfekvőbb dolog mert nem megcsalásról lenne szó. Persze lefektetnénk bizonyos szabályokat...


Mit reagálnátok erre?



2014. dec. 10. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy gáz ha 1-2 év után már attól féltek hogy ellaposodik a kapcsolatotok vagy már el is van laposodva és ilyenekkel tudjátok feldobni! Mi lesz később?
2014. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább részemről laposodik a szex. Mindig ugyan az.. Vágyom rá, hogy más nővel is csinálhassam, de nem akarom elhagyni a barátnőmet, mert szeretem.
2014. dec. 10. 17:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ha 1-2 év után előállna ezzel a szöveggel, hogy ne laposodjon el a szex?

akkor hogy bírná ki a házasságot például, ha 1-2 évente újdonság kell neki, ráadásul ilyen, akkor 3 év után már orgiára akarna járni és így tovább...


mellesleg ez rossz szöveg hogy azért hogy ne laposodjon el, mással is akar szexelni és ennyi


23L

2014. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

ha tényleg csak unod hogy folyton ugyanazt csináljátok, és nem minden áron mással akarsz szexelni, akkor ki lehet találni bármit

fogod a káma szutrát aztán van benne pár száz póz, álljatok neki, egy kis masszázs, játékszerek, erotikus társasjáték stb


nem tudom hogy állna a hármashoz a barátnőd, de ha szereted akkor ilyenekkel próbálkozol és nem másik csajjal...

2014. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj. Jobbat érdemelbe mint te.
2014. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemelne*
2014. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, vittünk már be újításokat, nem is keveset. Ő azt mondja meg van elégedve mindennel, de legtöbbször ő kezdeményez. Az a helyzet hogy neki én vagyok az első akivel szexelt és az egyetlen is. Én pedig úgy érzem, hogy számomra az egyedüli megoldás az lenne, hogy más csajjal (is) szexeljek, de ugyanakkor a barátnőmet se akarom elveszteni, mert szeretem és minden másban tökéletesen meg vagyok elégedve. Ha nem szeretném már megcsaltam volna..
2014. dec. 10. 17:45
 8/15 A kérdező kommentje:
És hajlandó volnék lenyelni azt, hogy ő is szexeljen valakivel, ha én is. Mondjuk egy baráti párral..
2014. dec. 10. 17:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál hozzá ha egy baráti párral lenne a dolog és a barátnõd bejelentenè neked hogy a másik pasi sokkal jobb volt?
2014. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Biztos nem vetne szét az öröm
2014. dec. 10. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!