Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Januar 30. an jottem ossze a...

Januar 30. an jottem ossze a baratommal,17 eves vagyok es szuz, o meg mar tapasztalt, mennyi ido utan normalis ha lefekszem vele?

Figyelt kérdés
Szerintem ha mindketten akarjuk akkor nem kellene honapokat varni, csak felek mert tapasztalatlan vagyok, es nem akarom hogy rossz legyen neki
2015. febr. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek azt tudom javasolni h akkor tegye meg ha bizik a masikban, es keszen all ra..
2015. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az első egy lanynak fontos azer várj párhonapot nm kell elsietni mert lehet később megbánod:) de persze ha nagyon akarod ...
2015. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pont abban a korban vagy, amikor kísérletezned kell, hogy később ne érjen meglepetés.

Azon felül nagyon sok kapcsolatnál a szex az összetartó erő, akkor is ha nem csak erről szól. Ne ijedj meg, ezzel nem arra célzok, hogy muszáj jónak lenned, majd vele kitapasztalod, nem fog dobni emiatt. Csak legyél nyitott mindenre és ne félj beszélni vele erről.

2015. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet úgy is hónapokat várni fullos szexszel, hogy először csak lágyan pettingeltek, majd aktívabban.


Ha szép lassan adagolod magad, akkor tesztelni tudod a kitartását is, ha hajlandó türelmesen kis léptekben haladni veled, akkor valószínűbb hogy nem csak rövid távra tervez veled. Ez neked is jó, mert ha menet közben azt éreznéd, hogy mégsem jó neked a srác, akkor úgy is kirakhatod, hogy utólag nem érzel fájdalmat amiatt, hogy túl sokat adtál magadból arra érdemtelennek.

2015. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. febr. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!